Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Katolog kapağım

kAAN_Ozturk_86

🌱Yeni Üye🌱
herkese slmlar.Benden logonun ön plana çıkması istendi bu kapakta.görüşlerinize ve önerilerinize şimdiden saygılar.
katologkapakep1kq1.jpg

Son düzenleme:

KontDRACULA_001

🌱Yeni Üye🌱
Çok boş olmuş.
Logonun ve o şeklin (ne diyeyim bilemedim) doldurma rengini beğenmedim

Logo çok büyük.

siyaha belli belirsiz büyük bir motif verebilirdin. Logo tekrenk daha iyi olacaktır. ön tarafta etrafını çeviren yuvarlağada biraz işçilik istiyor.

Kişisel olarak çok beğendiğimi söyleyemem. Özellikle doldurma rengini.

kAAN_Ozturk_86

🌱Yeni Üye🌱
logo bu şekilde onu değiştirmem söz konusu değil zaten logaya göre yaptım çalışmayı

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
bana biraz itici geldi:(

Grafipixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
siyah zemin kullanman işi boğmuş. heleki gbekteki logonun altındaki beyaz kocaman elips bence hiç olmamış. ayrıca kenar süsü gibi kullandığın şekillerdeki sihay geçişlerden dolayı şekil bir bütün olarak değilde sanki parça parça yeşiller gibi duruyor. fıstık yeşili ve tatlı bir turuncu her zaman iyi bir ikilidir. zemini turuncuya alıp göbekteki beyazı kaldırmanı tavsiye ederim. ayrıca o üstteki ve alttaki şekillerin yerine farklı bir şeyler deniyebilirsin. denediğin şekillerede turuncunun açık tonlarını uygularsan daha hoş birşeyler elde edebilirsin kanımca.

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sn. Kaan Oztürk kardeşim birincisi logo çok büyük ön kapakta kullandığın sloganı arka kapakta tekrarlama yaptığın çalışma sademi karışıkmı benim kafam karıştı degredeli kuşakları ben beğenmedim bence kapakta bir görsel kullanmalısın kolay gelsin