Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kavuklar Akaryakıt Otomotiv İnşaat San. ve Tic A.Ş Gazete ilanı çalışmam.

SanART

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.3kreklam.com
kavuks.jpg

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Selam,
* Firma bilgilerini silmelisin bana kalırsa..
* Herzaman zirvede..çok kaybolmamışmı?
* Sol Alt Çerçeven, firma ismine çok yaklaşmış..
* Citroen araban da çizgiye çok yakın..
* Hyundainin yeni logosunu yada en azından metalik olanını kullanbilirsin..
* Bunlar dışında gayet şık bir çalışma..Tebrik ederim..

SanART

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.3kreklam.com
Öncelikle yorumların için teşekkürler.
Firma bilgileri firmanın isteği doğrultusunda zorunlu olarak yazılıyor.
"herzaman zirvede.." slogan olarak düşünüldü, fakat ben bu tarz çalışmalarda sloganların bağıra çağıra ortaya çıkmasından rahatsızım :) biraz kişisel bir durum. Tabi senin bakış açında başka bir tarz..
Sol alt çerçeve dediğini anlamadım. Alttaki koyu mavi bardan bahsediyorsan o tam olarak logoyla aynı renkte. Farklı bir renk tasarımın bütünlüğünü bozar düşüncesindeyim ama farklı bir renkte deneyeceğim.
Citiroén araç diğerlerine göre biraz farklı bir konumda durduğundan çizgiye yaklaşmış gözüküyor olabilir ama diğer araçları da inceledim orada bir soun var o konumlandırmayı düzelteceğim.
Logolar firma tarafından gönderildi istedikleri logoları yerleştirdim.

Değerlendirmen için yeniden teşekkürler

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Dostum, güzel bir çalışma olmuş, ancak yapılan işler biraz karmaşık geldi bana,

Firma logosunu yukarı kısma alıp (sol üste) karşısına biraz daha belirgin renlerle sloganı yazıp alt kısımdaki faliyetleri biraz daha yalın halde uygulasan daha iyi olur kanısındayım

sonrasında alt Kısımda firmanın iletişim bilgilerine biraz daha yüksek bir saır la uygulayabilirsin.
faaliyetlerin her biri için ayrı logo kullanmışsın onları sadeleştirip altk ksımda geniş bilgi verebilirsin, çünkü böyle kafa karıştırır.Tamam biz güçlüyüz büyük bi firmayız demek istenilmiş ama bu şekilde dikkat çekse de ilgiyi kolay dağıtacağından sıkıcı gelebilir

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle yorumların için teşekkürler.
Firma bilgileri firmanın isteği doğrultusunda zorunlu olarak yazılıyor.
"herzaman zirvede.." slogan olarak düşünüldü, fakat ben bu tarz çalışmalarda sloganların bağıra çağıra ortaya çıkmasından rahatsızım :) biraz kişisel bir durum. Tabi senin bakış açında başka bir tarz..
Sol alt çerçeve dediğini anlamadım. Alttaki koyu mavi bardan bahsediyorsan o tam olarak logoyla aynı renkte. Farklı bir renk tasarımın bütünlüğünü bozar düşüncesindeyim ama farklı bir renkte deneyeceğim.
Citiroén araç diğerlerine göre biraz farklı bir konumda durduğundan çizgiye yaklaşmış gözüküyor olabilir ama diğer araçları da inceledim orada bir soun var o konumlandırmayı düzelteceğim.
Logolar firma tarafından gönderildi istedikleri logoları yerleştirdim.

Değerlendirmen için yeniden teşekkürler

* Firma bilgilerini göstermemen senin yararına diye söylemiştim..
* Sloganın amacını biz bağırtmasakta müşterinin oraya özel bir ilgi isteyeceğine eminim.:p (ama onaylandıysa ne mutlu)
* Sol altta bahsettiğim, Çizdiğin alanla Firma isminin çok yakın olması..
* Bende benzer 3 firmayla çalışıyorum..Hyundai logosunu onlar yolladı ama sen yine kullanılan metalik olanı kullanabilirsin bence:)..Hani Nissan logosuna benziyor..
* Ve son olarak ta düzenleme de sorun çıkartmazlarsa Alfabetik yaparsan da olabilir..
Kolay gelsin