Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kayan alt yazı nasıl hazırlanır? acil yardım!!

alper41

🌱Yeni Üye🌱
alt yazı hazırladığım zaman yazı olduğu gibi duruyo hazırladığım alt yazıyı nasıl kaydırabilirim.acil yardımmm

Benzer konular

zaraoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yaziyi hazirladiktan sonra title mixer diye ozellik var efekt paletinde oraya gelip slid a yada slid b seceneklerinden sola dogru ok isaretiyle belirtilmi olan efekti yazinin uzerine birakirsin yazinin girisinide cikisinida ayni efektlen yaparsan daha guzel gecer yazi ben birtane goruntu hazirladim umarim istedigin gibidir ayni yazfdigim gibi yaptim fakat ustalar gibi hazirladigim goruntuyu yaparken kayit yapma sansim yok cunku nasil oldugunu bilmiyorum umarim yardimci olabuilmisim saygilar.

https://www.youtube.com/watch?v=kfC6X_DUgw4

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️
yaziyi hazirladiktan sonra title mixer diye ozellik var efekt paletinde oraya gelip slid a yada slid b seceneklerinden sola dogru ok isaretiyle belirtilmi olan efekti yazinin uzerine birakirsin yazinin girisinide cikisinida ayni efektlen yaparsan daha guzel gecer yazi ben birtane goruntu hazirladim umarim istedigin gibidir ayni yazfdigim gibi yaptim fakat ustalar gibi hazirladigim goruntuyu yaparken kayit yapma sansim yok cunku nasil oldugunu bilmiyorum umarim yardimci olabuilmisim saygilar.

https://www.youtube.com/watch?v=kfC6X_DUgw4

Merhaba zaraoğlu
techsmit camtasia studio ile bilgisayarda yaptığın işlerin video kaydını yapabilirsin

baol

🌱Yeni Üye🌱
acaba alt yazı uzun olursa ve devamlı dönüp kayması gerekirse ne yapabiliriz benim yazı uzun ve bası cıkıyor sayfaya ve öylece kalıyor devamı gelmiyor

DEEQIM

🌱Yeni Üye🌱
kayan yazı(crawl) yada akan (roll) yazı yapmanız için herhangi bir efekt kullanmanıza gerek yok quick titler kullanıyorsan yazı yazmanı yazmadan önce title type kısmındaki still kısmını kayan yazı için crawl olarak degiştirmelisin sağdan akması için crawl (from right) soldan akması için crawl (from left) böylelikle yazın istediğin taraftan kayar. akan yazı içnde roll seçeneği kullanman yeterli olur ;)