Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kaydederken Dosya Hata Verdi

benansaldun

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.saldunreklam.com
Merhaba. Yıllardır CorelDraw kullanıyorum. Nereden kaynaklandığını bilemiyorum ama bazen yaptığım bir işi kaydederken hata verip kapanıyor. Dosyanın boyutu yine aynı ama açmaya çalıştığımda sayfa boş çıkıyor. Bu dosyayı kurtarmanın yolu nedir? :sweating:

WeSLey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
download-turk.com
Senin Sorunun Nerden Kaynaklandıgını Bilmiyorum Ama Corel Belli Dk Yedekleme Alır
Ve Yedeklemeyi C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temp Kaydeder Burdan Bulursun En Son Ne Zaman Kaydetmişse Devam Edersin

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba. Yıllardır CorelDraw kullanıyorum. Nereden kaynaklandığını bilemiyorum ama bazen yaptığım bir işi kaydederken hata verip kapanıyor. Dosyanın boyutu yine aynı ama açmaya çalıştığımda sayfa boş çıkıyor. Bu dosyayı kurtarmanın yolu nedir? :sweating:

CorelDRAW 'ın hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

mahmutkebir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tirelebeni.com
CorelDraw'ın sürümü ne olursa olsun belirli bi resim kapasitesi var. Bir dosya içerisinde o kapasiteyi aşarsan (sanırım 200-250 civarlarında) o dosya kapandıktan sonra açılmaz... Maalesef bu hatayla ben de karşılaşmıştım. 48 sayfalık koca kataloğu bitirip zor bela okey aldıktan sonra kapadım fakat bir daha açamadım... çok kötü bir durum tekrar dizmek zorunda kaldım... Size tavsiyem büyük işlerde devamlı yedek almanız... Geçmiş olsun.

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu konuya uzak değilim, gazete hazırlarken bşıma geliyorr. ama arkadaşımın dediği gibi yedeklemek. veya "backup" dosyasına yöneleceksin..:) bende çözmüş değilim ama klasik çözümlemelre devam..:)) kolay gelsinn