Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kayseri Grafiker Aday adayı:)

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Selamlar..Aslen grafiker değilim Gıda Teknikeriyim.Fakat mesleğimden hiç hoşnut değilim.O yüzden ayrılmak zorunda kaldım.Çizimlerim oldukça iyidir.Güzel sanatlara hazırlanmıştım,fakat sınava girmek nasip olmadı. İyi derecede PHOTOSHOP,COREL DRAW ve orta düzeyde ILLUSTRATOR kullanmaktayım..Şu aralar CINEMA 4D ve LIGHTWAVE öğrenmeye çalışıyorum kendi kendime..Kayseri veya İzmirde yetiştirilmek üzere iş arıyorum. Kayseri olursa daha iyi olur benim için.Askerliğimi tamamladım..B sınıfı ehliyetim mevcuttur..İmkan verildiği taktirde en iyi şekilde yapacağımı söyleyebilirm.

:iloveyou:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu ilanı boşuna bıraktığımı biliyordum aslında..Kayseri gibi bi yerde eleman yetiştirmeyi bırakın,hazır elemanı beğenmez firmalar..Birçok yerde gördüm,duydum,yaşadım diyebilirim..

munlu79

🏅Acemi Tasarımcı🏅
*** ** ** bura ile bi görüş grafiker arıyolardı onlarda senin gibi yeniler bu işte reklamcılar
reklam olmasın adını vermiyorum işyerinin görüşmende fayda var

Moderatör tarafında düzenlendi:

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşşekür ederim bi bakayım..

Düşündüm yeni bir yer olduğu için uygun bulmadım açıkçası..Böyle bir yerde 15-20 gün devam etmiştim..Gittiğime bin pişman oldum açıkçası,ne sigorta var ne başka birşey..

Bir Allah'ın kulu yokmu şu Kayseri'de.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yetiştirilmek üzere iş arıyorum..

Selamlar..Aslında grafiker değilim gıda teknikeriyim buraya birçok kez ilan bıraktım gerci ama olumlu sonuç alamadım ..iyi derecede Photoshop ,orta seviyede Corel Draw ve Illustrator ve de biraz Cınema 4d kullanıyorum..B sınıfı ehliyetim mevcut..Askerlik hizmetimi tamamladım,24 yasındayım..Kısa süreli bazı reklamcılarda çalıştım fakat çok fazla tecrübem olduğunu söyleyemeyeceğim..Yaşımın biraz fazla olduğunun farkındayım yetiştirilmek üzere...Az bir emekle istenilen seviyeye ulaşacağımı düşünüyorum..İlgilenen olursa..

ynalkiran

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, cv @ morbisoft . com E-Posta adresine CV'nizi gönderebilirmisiniz?

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kayseri'de aradığımı belirtmemişim..

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güncelliği devam etmekte ...Yetiştirilmek üzere dedimse de sıfırdan başlayacak biri değilim..Reklam,tabela vs. den az çok anlıyorum fakat bu alanı pek düşünmüyorum ,matbaa ortamında deneyim kazanmak ve sürekli çalışmak istiyorum ..Kayseri'den ilgilenen firmalar ulaşırsa sevinirim.

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
İş Arıyorum Kayseri

selamlar..iyi derecede photoshop ve corel draw vede çok fazla olmasa da bir miktar illustrator,indesign,cinema 4d kullanmaktayım.askerlik hizmetimi tamamladım..çeşitli matbaa ve reklamcılarda çalıştım fakat tamamından sigorta yapılmaması nedeni ile ayrıldım kimseye anlatamıyoruz ancak adımız sebat etmemiş oluyor sırf bu sebepten dolayı ..zaten bu sigorta yapılmama olayını halen anlayabilmiş değilim açıkçası gerçi bizim şehrimize (kayseri) has bi özellik bu yüzü kızarmadan asgari ücret verip - bu insanlar nasıl geçinir diye düşünmeden- sigorta yapmadan çalıştırmak ve üstüne patronluk taslamak ..biraz ütopik olabilir ama :) maaşı zamanında veren mesai saatlerine dikkat eden ve sigorta vs yapabilecek olan bi iş yerinde çalışmak istemekteyim..saygılar..

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kayseri İş Arıyorum

Bu ilanım diğer ilanıma eklenmezse memnun olurum sayın site yöneticileri öyle olduğu taktirde ilanın herhangi bir etkisi söz konusu olmuyor..
..iyi derecede photoshop ve corel draw vede çok fazla olmasa da bir miktar illustrator,indesign,cinema 4d kullanmaktayım.askerlik hizmetimi tamamladım..çeşitli matbaa ve reklamcılarda çalıştım fakat tamamından sigorta yapılmaması nedeni ile ayrıldım kimseye anlatamıyoruz ancak adımız sebat etmemiş oluyor sırf bu sebepten dolayı ..zaten bu sigorta yapılmama olayını halen anlayabilmiş değilim açıkçası gerçi bizim şehrimize (kayseri) has bi özellik bu yüzü kızarmadan asgari ücret verip - bu insanlar nasıl geçinir diye düşünmeden- sigorta yapmadan çalıştırmak ve üstüne patronluk taslamak ..biraz ütopik olabilir ama maaşı zamanında veren mesai saatlerine dikkat eden ve sigorta vs yapabilecek olan bi iş yerinde çalışmak istemekteyim..saygılar..