Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kemalpaşa belediyesi için yaptığım logo

dabbetülarz

🌱Yeni Üye🌱
BELD%C4%B0YE%20LOGOSU%20kopya.jpg

lütfen yorumlarınızı esirgemeyin

Benzer konular

tango-mm

🌟Usta Tasarımcı🌟
Logonuzdaki görseller neyi anlatiyor onuda yazarsaniz daha iyi olur, mesela Dünya görseli ve bes adet sari daire neyi ifade ediyorlar ?

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
5 adet sarı daire sanırım kemalpaşa tatlısını ifade ediyor :p
şaka bi tarafa bende merak ettim görsellerin taşıdığı anlamı..

dabbetülarz

🌱Yeni Üye🌱
Logonuzdaki görseller neyi anlatiyor onuda yazarsaniz daha iyi olur, mesela Dünya görseli ve bes adet sari daire neyi ifade ediyorlar ?

Beş adaet daire yeni kanunla beldiyemize bağlanan beş adet beldeyi temsil ediyor dünya görseli ise kemalpaşanın dünyaca tanınan bir ilçe olduğunu anlatıyor. bu proje geliştirme aşamasında halen. eleştirileriniz ve önerileriniz ile inşallah sonuca ulaşacağım.saygılar

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Beş adaet daire yeni kanunla beldiyemize bağlanan beş adet beldeyi temsil ediyor dünya görseli ise kemalpaşanın dünyaca tanınan bir ilçe olduğunu anlatıyor. bu proje geliştirme aşamasında halen. eleştirileriniz ve önerileriniz ile inşallah sonuca ulaşacağım.saygılar

eğer 5 adet daire yeni beldeleri ifade ediyorsa bence diğer beldeleri görmezden gelemezsin bide kemalpaşa dünyaca tanınan bi belediye olduğu için dünya görselini kullanmışsın ama Türkiye'de yaşamama rağmen ben bile bilmiyorum Kemalpaşa'yı. sanırım sitemizde benim gibi yüzlerce kişi daha vardır.Dünya görseli çok iddialı kaçmış orya bence değişmende fayda var..

aykiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eğer 5 adet daire yeni beldeleri ifade ediyorsa bence diğer beldeleri görmezden gelemezsin bide kemalpaşa dünyaca tanınan bi belediye olduğu için dünya görselini kullanmışsın ama Türkiye'de yaşamama rağmen ben bile bilmiyorum Kemalpaşa'yı. sanırım sitemizde benim gibi yüzlerce kişi daha vardır.Dünya görseli çok iddialı kaçmış orya bence değişmende fayda var..

O severek yediğiniz kemalpaşa talısının adını koyulmasını sebep olan beldedir Kemalpaşa

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
Kemalpaşa Belediyesi yazısını 90 derece sağ çevir okumakta zorluk çekiliyor. 5 noktada otomatik olarak dönecektir zaten.

Belediyenin kuruluş yılı olması gerekirdi onu göremedim. Ayrıca daha sıcak renkler kullanmanı tavsiye ederim. Arkadaşımızın dediği gibi Dünya biraz iddalı olmuş, Kemalpaşa beldesi diyince her ne kadar tatlı akla gelsede oranın halkı tarımcılık ve fabrikalarda çalışan nüfusa sahip. Bunuda düşünerek, alternatif olarak dünya yerine farklı clipartlar kullanabilrsin.
Kolay gelsin

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Coğrafya dersi kitaplarında gördüğümüz şekilleri andırıyor,katmanlar ve diğer gezegenler gibi olmuş.Bencede arkadaşların fikirleri doğrultusunda hareket ederseniz daha iyi bir çalışma olacaktır.

H.gerikaya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım bence logo güzel başarılı ama belediye konseptine uymaz bu tarz logolarda genelde o yörenin meşhur neyi varsa(sebze, meyve yemek vs) onları ıanlatan bir logo olmalı

konuralpd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dreamturks.net
bence dünyayı hiç karıştırmasaydın ilçenin önemli özelliklerini yansıtsaydın daha iyi olurdu bence

oguzkagan

🌱Yeni Üye🌱
Kemalpaşa'nın tarihi bir yeri (Meydanı, Belediye Sarayı, Kulesi ...) olursa daha iyi bir logo olacaktır.

Bir de bu hangi Kemalpaşa (Bursa, İzmir, Artvin ...) Bursa olamaz çünkü Mustafakemalpaşa o ilçenin adı.

taner6767

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logo için daha çok belediye değilde kemalpaşa ilköğretim okulu gıbı duruyor daha agır olması gerekıyor bence dünya yerıne farklı bir şey kullanırsan bir de beş adet daire var onuda anlatmıssın ama ne alaka 20 olsa 20 tanemı olacak daire garıp bır dusunce neyse bıraz daha uğraşman gerekiyor.

clonal

🌱Yeni Üye🌱
bence, bunu tamamen kaldır. yeni beldeleri vurgulamadan sadece kemalpaşa için yeni bir logo denemelisin. bundan daha iyisini yapacağını düşünüyorum. bekliyoruz.

nanba

🌱Yeni Üye🌱
header.jpg

mesala bunun gibi belediyeye ozgu birseyler kullanırsan daha iyi olur

flutus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

buradaki örnekte size yardımcı olabilir sanırım
iyi çalışmalar

oguzhanugur

🌱Yeni Üye🌱
Çok hoş olmuş ama gri tarafınada bişiler yazsan daha iyi olurdu