Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kendi adıma tasarladığım ilk logo çalışmam.

sonic02

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar ilk logo çalışmamdır..eksiklerim varsa gidermek adına uzman arkadaşlardan yorumlarını eksik etmemelerini rica ediyorum..

Benzer konular

tacettin55

🌱Yeni Üye🌱
Dostum bu bildiğin resim olmuş gradientli filan logo dediğin vektör gibi durmalıdır. tamam uafak tefek şeyler olabilir ama bu kadar aşırıya kaçma. Ne kadar sade olursa o kadar iyi, renk problemleri de yaşarsın matbaada.

sonic02

🌱Yeni Üye🌱
Dostum bu bildiğin resim olmuş gradientli filan logo dediğin vektör gibi durmalıdır. tamam uafak tefek şeyler olabilir ama bu kadar aşırıya kaçma. Ne kadar sade olursa o kadar iyi, renk problemleri de yaşarsın matbaada.

öncelikle yorumunuz için teşk. logoların vektörel olması konusunda hemfikirim fakat bunu sadece youtube,facebook,twitter gibi sanal ortamda kullanmak üzere tasarladığım için renk tonlarının karmaşık olmasında sakınca görmedim..ayrıca grafik tasarımcısı filan değilim.bu konuda fikir yürütmekte güçlük çektiğimden 1-2 hafta internette şekilleri inceledim,yetmedi çarşıya inip iş yeri tabelalarındaki logolara göz gezdirip fikir yürütmeye çalıştım :) bu konuda çok acemiyim.sadece biraz çizimlerim iyi birde çat pat biraz photoshop biliyorum o kadar.

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
Acemi olman zaten logodan anlaşılıyor ancak fikir güzel uygulama baya kötü. logo sadece net ortamında kullanılacak olsa bile vektörel olmalıdır bu işle birkaç ay daha uğraşırsan neden vektörel olması gerektiğini kendinde göreceksin zaten :)

Albayrammatbaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kardeşim sen herkese bakma sen beğendiysen sıkıntı yok hiç içini karartma herkes fikrini söyleyebilir.ama sen o fikirleri aldıkça gelişeceksin. ama fikrimi sölim genede renkleri değiştirmelisin ayrıca biraz daha sade olmalı vede ayrıca font değişmeli ama güzel emeğine sağlık içini hiç karartma ;) ;)

MERAL02

🌱Yeni Üye🌱
Gayet hoş olmuş emeğine sağlık ama biraz daha gayretle süper olacak.

sonic02

🌱Yeni Üye🌱
değerli yorumlarınız için teşk arkadaşlar..anlaşılan tekrar yeni bir çalışma yapmam gerekiyor :)