Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kendi iş yerimize yaptığım bir kartvizit çalışmam (yorumlarınızı bekliyorum)

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
birincisi ilk başta şunu vurgulamak istiyorum ben genellikle photoshopta çalışırtım hemen hemen her şeyi coreli de kullanırdım ama bir kartvizit yapabilecek kadar değil bu corelde yaptığım ilk kartvizit çalışması umarım beğenirsiniz kendi iş yerimize yaptığım bir çalışma...!!!!:cool1::cool1:

kartvizitfa2.png

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1 kartvizit sade ve estetik olmalıdır.
bayram yeri gibi olmuş
madem yazılması gerekiyorsa bu kadar iş kartvizite daha küçük ve estetik 1 fontla sıralanabilirdi.
ve kartı 2 ye bölmeninide anlamadım. gözü çok yoruyor kartvizit zaten 8cmx5cm dir. bu küçük alanda bu kadar kalabalıgın geregi yok

1 kartvize yag var seker var un var gibi yazıları sevmiyorum. daha ziyada
kısa ve öz cümlelerle yaptıgın işi vurgulaya bilirsin. (reklamcılık tanıtım hizmetleri gibi) sevgiler...

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
1 kartvizit sade ve estetik olmalıdır.
bayram yeri gibi olmuş
madem yazılması gerekiyorsa bu kadar iş kartvizite daha küçük ve estetik 1 fontla sıralanabilirdi.
ve kartı 2 ye bölmeninide anlamadım. gözü çok yoruyor kartvizit zaten 8cmx5cm dir. bu küçük alanda bu kadar kalabalıgın geregi yok

1 kartvize yag var seker var un var gibi yazıları sevmiyorum. daha ziyada
kısa ve öz cümlelerle yaptıgın işi vurgulaya bilirsin. (reklamcılık tanıtım hizmetleri gibi) sevgiler...

teşekkürler abi yorumun için hakattende ağırmış ama çok önemli noktalar hepsini dikkate alacağımdan emin olabilirsin...

teşekkürler...

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bencede daha sade olmalı. folyo bizim işimiz demişsin ve yan tarafa diğer yapılan işleride yazmışsın.bence o işleri kaldır ve reklam ve tabela bizim işimiz de daha iyi olmazmı veya buna benzer bir slogan.emeğine sağlık

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
10 dakikada yaptıgım 1 adet örnek.. sevgiler..
eminbl7.jpg

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
10 dakikada yaptıgım 1 adet örnek.. sevgiler..
eminbl7.jpg

abi sana birşey dediğim yok senin gibi bir grafikeliğin yolunda ilerlemeye çalışıyorum bu arada çalışman mükenmel işte ben bunu çözemiyorum... 10 dakkada fikir üretebiliyorsun bu hayal gücümü daha fazla nasıl geliştirebilirim ? ben tasarım konusunda pek başarılı değilim senin gibi nasııl olabilirim...??

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bak şimdi çok önemli 1 noktaya değindin..
şimdi herseyden önce öle 2-3 ay program kursuna gitmeyle bu işler olmaz
diyelimki programıda %100 kullanıyorsun yine yetmez..
şimdi diceksin ne lazım o zaman..
herseyden önce kalite işler yapmak için 1 yetenek olması lazım tasarrım yetenegi yada göz estetiği yada resim gibi...
bunlarla beraber en önemli seylerden biriside tecrübe deneme yanılma yöntemi.
zamanla yapa boza olur bu işler.. benim 11 yasımda yazılarla fontlarla tanısmamın cok avantajı var biz teknoloji yokken elimizle cizerdik bu harfler..sevgiler..

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık çok güzel olmuş, hem sade hemde anlaşılır ;)

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
Vallaha Arkadaşın dediği doğru kartvizitde estetik ve hoş görünüm önemli insanlar bakınca icini daraltmıyacak aacak dimi ama ama yinedegüzle olmuş

grafik_adam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sade ve estetik gözükmüyor. Karmaşa var gözü yoruyor.
coreldraw yaptığınız kartvizitin üst kısmı fena değil ama aşağıya indikçe gözü rahatsız ediyor. Bu da puntoların fazla büyük olması ve de font'dan kaynaklanıyor..

mehmet355

🌱Yeni Üye🌱
Karmaşadan çok. tanıtılan şeyöne çıkmamış yani "emin reklam". ikinci önlemli nokta telefon numaralrının ve ismin yazdığı renk. çalışmayla uyumlu değil. belki uyumlu ve daha farklı bir renk kullanılsa çalışma daha farklı boyuta glebilirdi. aslında çalışma önlü arkalı düşünülürse çok başarılı bulanabilir nitekim "kavrengi" ve anlatılacak her şeyin tek bir yerde toplanması dışında gayet başarılı bir çalışma bence emin reklamın fontu çok iyi olmuş " belki biraz daha kabartma olabilirdi" yanısıma çok hoş duruyor, emin kaya yazısındaki kıvırma çok iyi düşünülmüş. bence baya emek verilmiş. ama tek diğer arkadaşlara karmaşa konusunda katılmamak elde değil.

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
O değilde madem tasarımdan,grafikten çok az anlıyorsunuz bir artviziti bile zorlanarak yapıyosunuz o zaman ordaki bi kaç maddeyi neden eklediniz bilmediğiniz,zorlandığınız bir iş ise arkadaşların önerilenine kulak verin kendinizi tam hazır hale getirdikten sonra o maddeleride ekleyin daha keni kartvizitinizi tasarlama gücüne ve becerisine hakim değilken müşterilerin işini nasıl yapıcaksınız.Lütfen biraz daha özen gösterelim bu işlere her önüne gelen kartvizitine grafik tasarım,afiş tasarım diye yazarsa vay bizim mesleğin haline.

MHBagcioglu

🌱Yeni Üye🌱
güzel çalışma kardeş bende bir kaç gündür kartvizit çalışmaları ile uğraşıyorum. yorumlarınızı alırsam sevinirim. hepinize kolay gelsin. Allah zihin açıklığı versin

Son düzenleme:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
valla arkadaşım başta yapmış olduğun çalışmalar bi şirketin el broşürünü andırıyor kartvizitten çok kart vizit sade ve sadece seni anlatmalıdır işini ve işinin içeriklerini bu şekilde anlatmak bana göre yalnış tasarımın esteiğini ve zerafetini kaybediyor bu şekilde
paylaşım için teşekkürler elleine emeğine sağlık

MHBagcioglu

🌱Yeni Üye🌱
artdevil yorumun için teşekkürler. işide anlatması gerekiyor diye düşünmüştür sonuçta kişiyi anlatsada kurumsal bir çalışma ayapmak istemiştim. sence de kurumsal bir çalışma işide yansıtmamalımı.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlk tasarımda EMİN KAYA yazsının zeminine verilen kıvırma efektinin baskı sonucunu çok merak ediyorum.

güzel çalışma kardeş bende bir kaç gündür kartvizit çalışmaları ile uğraşıyorum. yorumlarınızı alırsam sevinirim. hepinize kolay gelsin. Allah zihin açıklığı versin

Üzülerek belirtmeliyim ki çalışmalarınızı hiç incelemedim.Nedenine gelince; çalışmanızı yeni konu açarak yayınlamanız gerekiyor.Bir başkasının konu başlığına çalışma eklemek konu sahibine saygıyı zedeler.

Yeni konu başlığınızda çalışmalarınızı yorumlamak ümidiyle.