Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hypnoss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar

Program/Seviye: Ai, Ps, Id, Fw vb.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba...6 yıllık çeşitli firmaların grafik departmanında çalışmış ve artık kendi için birşeyler yapma planı olan bir grafik tasarımcıyım. Son 5 aydır freelance olarak çalışıyorum ancak bunu resmiyete dökme planı içindeyim. Grafik/web tasarım hizmeti veren bir reklam atölyesi düşünüyorum. Bir partnerle bu şekilde bir projeye girmenin daha doğru olacağını düşünüyorum. Bu sektörde deneyimli, kafasında bu şekilde bir planı olan arkadaşlar varsa fikir alışverişinde bulunup, konuşabiliriz.

E-posta: mustafakemal81@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Hypnoss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar

Program/Seviye: Ai, Ps, Id, Fw vb.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba...6 yıllık çeşitli firmaların grafik departmanında çalışmış ve artık kendi için birşeyler yapma planı olan bir grafik tasarımcıyım. Son 5 aydır freelance olarak çalışıyorum ancak bunu resmiyete dökme planı içindeyim. Grafik/web tasarım hizmeti veren bir reklam atölyesi düşünüyorum. Bir partnerle bu şekilde bir projeye girmenin daha doğru olacağını düşünüyorum. Bu sektörde deneyimli, kafasında bu şekilde bir planı olan arkadaşlar varsa fikir alışverişinde bulunup, konuşabiliriz.

E-posta: mustafakemal81@hotmail.com

FabulousTanitim

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
2 sene özel sektörde grafik tasarım ve video editörlüğü üzerine çalışmalarım mevcuttur. Bunun haricinde freelance olarak birçok iş yapmaktayım. Logo tasarımı, intro, animasyon videoları, afiş ve e-katalog gibi çalışmalarım bulunmaktadır.
Bununla ilgili çalışmanıza katılmak isterim.

E-posta: tanerdedeoglu@hotmail.com.tr

Telefon: 0531 562 94 61

hakanmustecep

🌱Yeni Üye🌱
merhaba abi...bende grafik alanındaki çalışmalarım haricinde, mustecepfilm olarak film-kısa film-şarkıcılara video klipler vb bir çok çalışmam var...bu konuda sana yardımcı olabilirim..amacım gelecek olduğundan para talebimde olmaz başta ve çevremde vardır..:)konuşalım istersen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...