Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi Şirketime Yaptığım İlk Kartvizit

advucades

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.cemsit.net
Yorumlarınız İçin Şimdiden Tşk ederim
dizayna.jpg

_ysm_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yani basit olmuş biraz

sol tarafta bişe var isim gibi onu hiç okuyamadım valla:disappoint:

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Öncelikle uyarımı dikkate aldığınız için teşekkür ederim. Çalışmana gelince, klasik bir kartvizit uygulaması. Farklı ve ilgi çekici bir kompozisyona yönelip, bir değil bir kaç çalışma seçeneğiyle bize sunsaydın daha olumlu fikirlerle yönlendirilebilirdin.

advucades

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.cemsit.net
ben Teşekkür ederim.Eğer Kural Var o Uyulması İçindir.
Siteyle Daha Yeni Tanıştım.Bu yüzden Biras Tecrübesizim.
Bir Dahaki Paylaşımlarda Farklı Tarzlarda Çalışma Koyacağım.
Teşekkürler.

atomix_77

🌱Yeni Üye🌱
bi kere dizayn tasarım yapıyorum diyen biri buna 0 bile vermez herkes işini yapsın

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
bi kere dizayn tasarım yapıyorum diyen biri buna 0 bile vermez herkes işini yapsın

Bu ne hiddet dostum, merak etme kimse işini elinden almaz. Eğer grafik tasarımı bir takım zümrelerin elinde zannediyosan yanılıyosun, son cümleme inanmazsan Atıf Tuna'yı incele. Bu arada beni merak edersen ben bu işin okulunu okudum, yani okulluyum.
Son olarak insanların hevesini kırıcı yorumlarda bulunmazsan memnun olurum.

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
soldaki yıldız amblem mi ?
eğer değilse orda olmasın :(
S.T.Ç nin açılımı nedir?
sağ ve soldaki turuncu barlarla denge yakalamaya çalışmışsın belliki ama çok göz alıcı olmuş firmanın logosu kaybolmuş.
hiç tipografi yok:(
hepsi birbirinden bağımsız :(
logonun altında bir bilgilendirici yazı var artı olarak tel ve adresin altında da bir tane var bence gereksiz :(
tekrar baştan çalış ve birkaç alternatif yap derim ben.
ama ilk çalışmanmış zamanla iyi çalışmalar yapabilirsin.
birde "internet ve bilişim hizmetleri" yazarken hizmetleri ile bilişimin arasında sanıyorum 2 space var onu da teke düşürsen daha iyi olur. Yada hizmetlerini hiç yazma :)
Kolay gelsin.

Son düzenleme:

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende bişeyler ekleyeyim (İnternet Ve Bilişim Hizmetleri)
''v'' küçük harflerle yazsan.
gözüme takıldı sadece hatalarını düzeltmek adına söylüyorum.

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu çalışma hayır :( daha iyisini yapabilirsin yenilerini bekliyoruz lütfen :)

SAMSUNLU55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
toprağım önce yeni firman hayırlı olsun bol kazançlar

iletişim adreslerini biraz daha küçük yapabilirsin. ayrıca daha pantone renkler kullamanı tavsiye ederim. kartın senin kimliğin çünkü

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir kaç font kullanmışsın bence bir font ailesini tercih etsen daha hoş olabilirdi bide belki bir renk daha kullanabilirdin...

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bence bu kartı dik olarak düşün ve öyle çalış.
birde fazla font kullanma göz yorar karmaşaya neden olur

advucades

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.cemsit.net
soldaki yıldız amblem mi ?
eğer değilse orda olmasın :(
S.T.Ç nin açılımı nedir?
sağ ve soldaki turuncu barlarla denge yakalamaya çalışmışsın belliki ama çok göz alıcı olmuş firmanın logosu kaybolmuş.
hiç tipografi yok:(
hepsi birbirinden bağımsız :(
logonun altında bir bilgilendirici yazı var artı olarak tel ve adresin altında da bir tane var bence gereksiz :(
tekrar baştan çalış ve birkaç alternatif yap derim ben.
ama ilk çalışmanmış zamanla iyi çalışmalar yapabilirsin.
birde "internet ve bilişim hizmetleri" yazarken hizmetleri ile bilişimin arasında sanıyorum 2 space var onu da teke düşürsen daha iyi olur. Yada hizmetlerini hiç yazma :)
Kolay gelsin.

çok dikkat etmişsin dostum. ben o kadar ayrıntılı düşünmedim.
sonraki eleştirilerde tek yazı fontunu kullanmam önerildi. gerçekten gerçek grafiker yorumlarının farkı belli oluyor.
eleştirilerde hafif dil kullanmanızı rica ediyorum. herkes işini yapsın tabiri yanlış.

çok teşekkür ederim

ali memduh

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım ben bir görsel iletişim tasarımcısı olarak; sakın yanlış anlama ama yine iyi niyetli konuşayım eleştirilecek çok şey var kart vizit'inde diyorum. Biraz daha aydınlatmak gerekirse göze ilk batan siyah renkle yazılmış olan ve :(ikinokta üstüste)'ları baya dışarıda olan "tel, e-mail, web" yazıları ve dahası. Çok çalışman gerekir basit matbaa işlerinden kaçmanı tavsiye ediyorum

Saygılarımla Sanat dolu Günler

ayşe_6107

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar çok eleştirdi bişe de ben ekliim yazılar çok büyük olmuş tabela gibi yani yazıları küçültsen ve' yi küçük yazssan fena bi çalışma diil kolay gelsin arkadaşım

deiem29

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım sana katılıyorum belki biraz daha düzenleme yapılmalı bence font calışması lazım arkadaşın ama sen bu arkadaşıma herkes kendi işini yap diyorsan ve kendini bir sanatcı grafiker gösteriyorsan sana yakıştıramadım zira sanatcı kibirli kırıcı olamaz bu yüzden üzülerek senin gibi meslektaşlarımın oldugunu bir kez daha anlıyorum özür dilerim ama cok kaba bir şekilde yorumlamışsın......
bu arada advucades arkadaşım sana dediğim gibi bence ce font calışmalısın sadece ama gerisi yaratıcı olmuş farklı bir tasarım emeğine sağlık senin gibi insan lar lazım şunuda unutma bilmemek değil ögrenmemek ayıptır birde bildiği halde yanlış yapanlar vardır.....