Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi web sitem için yaptım sizce nasıl olmuş

D2bilisim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.d2bilisim.com
kendi web sitemin girişin koymak için yapmıştım sizce nasıl olmuş photoshop ile yaptım

balksz1sz4.jpg

D2bilisim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.d2bilisim.com
yeniyim daha biryerden yada bir setten öğrenmedim kendim karıştırarak bagzı özellikler öğrendim

hangi teknikler sayesinde daha pro derecede şeyler yapabilirim.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hosting paketleri yerine 'paktleri yazmışsın. Açıkçası amatör olduğunu çok belli ediyor çalışma... D2 nin altındaki silindir, yandaki 1 sayısı son derece uyumsuz ve anlamsız olmuş.

G-ART

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Herhangi bir kompozisyon sezemedim.

D2bilisim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.d2bilisim.com
Yorumlarınız için teşekkür ederim

paktleri yazmışsım valla yeni fark ettim amatör olduğumu biliryorumm ama uyumsuz ve anlamsız olmuş derken renk uyumunumu diyorsun

bana tafsiye edebileceğiniz renk uyumu ile ilgili bir kaynak varmı ?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Yukarıdaki çalışmanızda el hatası ile yanlış yazmanızı anlarım fakat tavsiye yerine tafsiye derseniz bunu anlayamam. Lütfen dilimize sahip çıkalım!

D2bilisim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.d2bilisim.com
klavye hareketlerimde hata olmuş olabilir.
Özür dilerim
Yazdığım yazıyı tekrar okumadığımdan yada dikkatimi başka bir şeye verdiğimden hata çıkmasını olağan görüyorum eğer bana tavsiye edebileceğiniz bir renk uyum sitesi yada bunun la ilgili yöntemlerin olduğu doküman varsa yardımcı olursanız sevinirim.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bizim işimizde dikkatli olmanın önemini hepimiz biliriz.

Şimdi renk olarak uyumlumu değilmi yorum yapamıyorum çünkü kompozisyon oturmuş olmalı ki eğer renkte bir sorun varsa ortaya çıksın. Söylemek istediğim, D2 nin altında neden silindir niye var, şekli niye bozuk? Ayrıca oradaki 1 neyi anlatıyor ve niye kızgın?

Dark Lord

🌱Yeni Üye🌱
Bizim işimizde dikkatli olmanın önemini hepimiz biliriz.

Şimdi renk olarak uyumlumu değilmi yorum yapamıyorum çünkü kompozisyon oturmuş olmalı ki eğer renkte bir sorun varsa ortaya çıksın. Söylemek istediğim, D2 nin altında neden silindir niye var, şekli niye bozuk? Ayrıca oradaki 1 neyi anlatıyor ve niye kızgın?

hiç bir şekilde sana katılmıyorum sonuçta profesyonel veya amatör hiçbirşey anlamasa bile bir tasarım bir düşünce var ben sana gelipte neden avatarında gözün etrafında o desenler var diye soramam dimi ?? bu senın dusuncen arkadaş kendi çabasında birşeyler yapmış yaparkende anlıyorumki danışmamış yardım almamış veya yeterince örnek incelememiş bu şekilde devam ederseniz bu işe atılmak isteyen " acıkcası bu işi yapmak isteyen heveslenen birisini siz tekmelemiş olursunuz." kusura bakmayın benim düşüncem bu ...

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumumda kimseyi kötülemedim, teklemelemedim... Çalışmadaki hataları anlatarak bir dahaki çalışmasında daha dikkatli olmasını sağlamak istedim. Şimdi bu çalışmaya güzel dersem, yada kısaca olmamış deyip geçersem hata yapmış olurum. Benim avatarım bir çalışma değil. Nişanlımın ve kendi gözlerimi birleştirip desenlerle görsellik kazandırdım. Arkadaşımın yaptığı çalışmada ne kadar görsellik olduğunu üstteki yorumlardan takip edebilirsiniz, çünkü ben daha fazla yorum yapmayacağım, gerek yok...

Dark Lord

🌱Yeni Üye🌱
Yorumumda kimseyi kötülemedim, teklemelemedim... Çalışmadaki hataları anlatarak bir dahaki çalışmasında daha dikkatli olmasını sağlamak istedim. Şimdi bu çalışmaya güzel dersem, yada kısaca olmamış deyip geçersem hata yapmış olurum. Benim avatarım bir çalışma değil. Nişanlımın ve kendi gözlerimi birleştirip desenlerle görsellik kazandırdım. Arkadaşımın yaptığı çalışmada ne kadar görsellik olduğunu üstteki yorumlardan takip edebilirsiniz, çünkü ben daha fazla yorum yapmayacağım, gerek yok...

yanlış anladınız demek istedigim yeni başlayan birinin umutlarını kırmamak silindire anlam verememişseniz kendi uzmanlıgınızla : silindir yerine şöyle birşey kullanabilirdiniz gibi yönlendirebilirdiniz. neyse yorum yapmayacaksınız gerek yok sa konu burda kapanabilir kimsenin umudunu hevesini kırmayın yeter... ben avatarındaki resmi bilmem nişanlını tanımam silindir gözüne nasıl gözüktüyse oda benim gözüme öyle gözüktü demekki insanın hangi gözle baktıgı önemli sen silindir dersin o resmi yapan : hayır o silindir degil direk der olabilecek seyler....

D2bilisim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.d2bilisim.com
Ben 1. 2. 3. Sıralandığı bir kürsü yapmak istedim sonra birinci artık 2. Olduğu için d2 ye kızıyor ilk böyle yapmıştım sonra kürsüyü silip kaldırım saçma oldu sanırım.

Evet, ben yeni başladım photoshop bir yerden de öğrenmedim karıştırarak bir şeyler öğrendim

Dark Lord

🌱Yeni Üye🌱
dostum sana en büyük yardım çok çok örnek incele demek olcak hosting sitelerini incele renk uyumundan çok proje uyumu zaten renkler sitenin ana renklerini yansıtmalı bu resmi sen yapmışsan baktıgın örneklerdeki çalışmalarıda belki zorlanarak belki zorlanmadan yapabilecegine inanıyorum çok çok örneklere bakmak gerek

örn: Orman bakanlığına yapılan bir sitede Ağaç yeşillik tabihat olması gerektiği gibi :)

D2bilisim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.d2bilisim.com

Bir kaç düzenleme yaptım

Tavsiye için teşekkürler bu siteye üye olma amacım da zaten buydu, çalışmalara bakıp incelemek ve yeni yöntem geliştirmek.

Grafoza

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hiç bir şekilde sana katılmıyorum sonuçta profesyonel veya amatör hiçbirşey anlamasa bile bir tasarım bir düşünce var ben sana gelipte neden avatarında gözün etrafında o desenler var diye soramam dimi ?? bu senın dusuncen arkadaş kendi çabasında birşeyler yapmış yaparkende anlıyorumki danışmamış yardım almamış veya yeterince örnek incelememiş bu şekilde devam ederseniz bu işe atılmak isteyen " acıkcası bu işi yapmak isteyen heveslenen birisini siz tekmelemiş olursunuz." kusura bakmayın benim düşüncem bu ...

katılıyorum yıkıcı değil yapıcı eleştiriden yanayım