Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendim için yaptığım öylesine bir logo cyber emir

Cyber-Emir

🌱Yeni Üye🌱
Beğenilmeyeceğini düşünüyorum ama yinede paylaşmak istedim...

ve

Benzer konular

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
dostum peşin hükümlü olma rahat ol, tamam bazen arkadaşlarımızın yazdığı yorumlar sert olabiliyor ama bu kadar çabuk teslim olma maç 0-0 başlar sen kendi kalene gol atıyorsun yapma ;)

Logoya gelince karmaşık olmuş :) elindeki tüm imkanları uygulamaya çalışmışsın, E farklı yöne çekiyor turuncu çember başka yöne cyber-emir başka yöne arka plan imajı ap ayrı biyere :)
Logolar birşeyleri yansıtır, bir amaç için yapılır bu logoda cyber(sanal) ifadesini öne çıkarmak istedin belki ... biraz logo örneklerine bak fikrin olsun
başkalarına ayit çalışmalar onların bakış açılarını kazandırır sana bunu unutma ...

hadi kolay gelsin

nesoist

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık.
ama mavi E yerine arka plandaki gri ile aynı tonu kullansan dahada şık olabilir.tabi kendi görüşüm

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
pardon ama gazoz kapağı tasarımı gibi olmuş:) vurgulamak istediğin konu nedir? E mi? cyber mi? ona göre yorum yapalım

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
baba eline sağlık sadece karmaşık biraz ve çok renk kullanmışsın bu hem gözü yorar hem baskılı biyerde renkler daha maliyet hemde açık hava reklamcılıkta baskı renkleri tuturamazlar demek.

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yahu biraz daha yumuşak yorum yapalım

eserini teşhir edeni eşekten düşmüşe çevirmeyelim

renklerle çalışıp, tam olarak ne yapacağına karar verdiğinde zaten orjinal birşey yapabilirsin
estetik yönünü ön plana çıkarmaya çalış bence

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

kapuska14

🌱Yeni Üye🌱
biras karmaşık görünüyo ilk bakışta o yüzden göz farklı yerlere odaklanıyo bide yazıları daka koyu yapıp derinlik verseydin çok güzel bi sabun kalıbı olurdu :D