Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendime Ait Yaptığım Örnek Kartvizit...

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
Sadeliğe kaçtım biraz..;) Yorumlarınız için teşekkürler....

92AfN.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben birinciyi beğendim :) sade ve hoş
ellerinize sağlık

legolast

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bencede birincisi güzel olmuş .Arka yüzünde sadece interne adresi olsa daha iyi olur bence tabi . elinize sağlık.

husgoc

🌱Yeni Üye🌱
eğer bu kartı bastıracaksan laklı yap ;) baskıda renklere çok dikkat et tam siyah ve bayrak kırmızı basılırsa işin süper olur kartın albenisi güzel olur1. kartn dizynı (logo ve iletişim bilgilerinin dizilişi) klasik emeğine sağlık güzel.

pramier

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu mu sadelik. ozaman sen çok karışık birisin. Olmamış berbet ötesi yorum yaparken biraz daha dikkatli olun. saf katliam yapmışsın. çizginin kalınlığı ne öyle. yazı etrafına kırmızı contour atmışsın baskıda berbat çıkar. neresinden tutarsan kötü olmuş. dikkatli ve daha sade çalışmalar dilerim .

Mynator

🌱Yeni Üye🌱
2. tasarımı beğendim. lak geçersen daha hoş olabilir. sadeliğe gelince orta şeker diyelim biz ona. iyi çalışmalar grafiker...

ARTI1

🌱Yeni Üye🌱
Oran orantı renk bilgisi hepsi çok güzel

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
bu mu sadelik. ozaman sen çok karışık birisin. Olmamış berbet ötesi yorum yaparken biraz daha dikkatli olun. saf katliam yapmışsın. çizginin kalınlığı ne öyle. yazı etrafına kırmızı contour atmışsın baskıda berbat çıkar. neresinden tutarsan kötü olmuş. dikkatli ve daha sade çalışmalar dilerim .

Peki sadelik nasıl oluyor gösterirmisiniz... yazı etrafına kontör attım evet çünkü o logonun özelliği öyle yinede yorumuna saygı duyarım... iyi çalışmalar

pramier

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorumları yazan bütün arkadaşların beyinlerinden şüphe ediyorum. Kartvizit bile diyemiyorum buna. çocukça yapılan karalamadan başka bişey değil. neye göre güzel olmuş yorumu yapıyorsunuz. bu sitede yoksa işi bilen kimse yok mu.

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumları yazan bütün arkadaşların beyinlerinden şüphe ediyorum. Kartvizit bile diyemiyorum buna. çocukça yapılan karalamadan başka bişey değil. neye göre güzel olmuş yorumu yapıyorsunuz. bu sitede yoksa işi bilen kimse yok mu.

yorumları yazanlardan biri de benim bu yüzden üzerime alıyorum terbiyesizlik yapmayın lütfen size göre hoş bir kartvizit olmayabilir bunu daha uygun bir dille dile getirebilirsiniz ama ben gayeten beğendim beynimden şüphe etmek de sizin haddinize kalmış birşey değildir yorum yaparken daha dikkatli olun işi bilen gayeten çok iyi insanlar var siz kendi egonuza takılıp çevreyi görmüyorsunuz ben işi çok iyi bildiğimi söyleyemem çünkü gelişme aşamasında ki bir grafikerim ve daha alacağım çok yol da olduğunu biliyorum ama üst seviyeye bile gelsem sizin gibi yorum yapıp da milleti aşağılamam sizin de haddinize düştüğünü hiç mi hiç sanmıyorum

Son düzenleme:

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com

Kendinize ne kadar çok güveniyosunuz ben onu anlamadım bu şekilde eleştiri gerçekten çok ayıp kamuoyu tarafından yorum yazan arkadaşlara saygı dıymanız gerekirken bu şekilde küstahlığınız gerçekten çok ayıp aadm gibi yorumunuzu yazarsınız olur biter bu şeklde insanları yargılamanız veya bu şekilde kırıcı bi şekilde laf etmeniz insanlık dışı bence... yinede saygı duyarım o güzel düşüncelerinize yararlı düşüncelerinize kistahlığınıza.....

pramier

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışmayı yapan genç; ben senin daha iyi işler yapman için gerçekleri önünne seriyorum. Bazen kırıcı yıpratıcı ve acımasızca olabiliyor bu gerçekler. Tıpkı hayat gibi. Ama senin çalışmana güzel diyenlerin sana haksızlık ettiğini düşünüp onlara acı bir sitem ettim. Sorun sen değilsin. Sorun kötüye iyi deyip senin geleceğini köreltenlerde. Ben bir çok güzel çalışmaya hayran kaldığımıda yazdım bu sitede. Bana göre yanlış olanlarda yanlış diye bilme cesaretinide gösterdim. Ama şu bir gerçek bu çalışmayı işi bilen kime göstersen sadece güler. Ve sen hayal kırıklığına uğrarsın. countur atmak büyük alanlarda belirginliği arttırır. ve genellikle tabela çalışmalarında yazı etrafına belirginliği arttırmak için atılır. uzaktan bakan net görsün diye. sen bit kadar kartvizite o kontürü atarsan ve sadece güzel olsun diye düşünürsen yazıya bakan gözde karmaşa yaratır. ve hiç de hoş durmaz. ekrana güvenip fantazi yapmamanı öneririm. ekran yanıltır. en iyi sonuç baskı sonrası sonuçtur. birde kullandığın renkler klasik ve basit. denenmemiş farklı tonları kullanmanı tavsiye ederim renk uyumlarına sadıka kalma şartıyla. harflari birbirine geçirip hareket kazandırmışsın. ama bunun kartvizit sahibiyle alakası yok. yani bir bar ve eğlance amaçlı çalışmalara uygulana bilir senin bu yaptığın. beyinsizler bakıp sacede güzel demekten başka bi şey bilmiyor. niye güzel arkadaş. onuda bi anlat cevabını verelim. tabi beynin yetiyorsa. Başarılar dilerim ...

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmayı yapan genç; ben senin daha iyi işler yapman için gerçekleri önünne seriyorum. Bazen kırıcı yıpratıcı ve acımasızca olabiliyor bu gerçekler. Tıpkı hayat gibi. Ama senin çalışmana güzel diyenlerin sana haksızlık ettiğini düşünüp onlara acı bir sitem ettim. Sorun sen değilsin. Sorun kötüye iyi deyip senin geleceğini köreltenlerde. Ben bir çok güzel çalışmaya hayran kaldığımıda yazdım bu sitede. Bana göre yanlış olanlarda yanlış diye bilme cesaretinide gösterdim. Ama şu bir gerçek bu çalışmayı işi bilen kime göstersen sadece güler. Ve sen hayal kırıklığına uğrarsın. countur atmak büyük alanlarda belirginliği arttırır. ve genellikle tabela çalışmalarında yazı etrafına belirginliği arttırmak için atılır. uzaktan bakan net görsün diye. sen bit kadar kartvizite o kontürü atarsan ve sadece güzel olsun diye düşünürsen yazıya bakan gözde karmaşa yaratır. ve hiç de hoş durmaz. ekrana güvenip fantazi yapmamanı öneririm. ekran yanıltır. en iyi sonuç baskı sonrası sonuçtur. birde kullandığın renkler klasik ve basit. denenmemiş farklı tonları kullanmanı tavsiye ederim renk uyumlarına sadıka kalma şartıyla. harflari birbirine geçirip hareket kazandırmışsın. ama bunun kartvizit sahibiyle alakası yok. yani bir bar ve eğlance amaçlı çalışmalara uygulana bilir senin bu yaptığın. beyinsizler bakıp sacede güzel demekten başka bi şey bilmiyor. niye güzel arkadaş. onuda bi anlat cevabını verelim. tabi beynin yetiyorsa. Başarılar dilerim ...

diğer kişilerin yorumu seni ne kadar çok etkiliyor böyle bizim yaptığımız yorumlar seni ilgilendirmez efendi sen kendi yorumunu yaparsın ve susarsın her insan kendini geliştirir daha güzel yapabilirim diye iyi olmayan çalışmalara zaten gerekli yorumlarda yapılır bir insan senin beğenmediğin çalışmayı beğendi diye ona asla 'BEYİNSİZ' diyemezsin tekrar söylüyorum bu senin haddine kalmış birşey değildir sen kendi çalışmalarını sunarsın şimdi onlara iyi olmamış diyenleri de 'BEYİNSİZ' likle suçlarsın, neden sanki sen herşeyi çok iyi biliyorsun burada egolara yer yoktur efendi yorumlarına da dikkat etmelisin

Son düzenleme:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
ikinci kere gönderildi o yüzden düzenliyorum

bari düzeltmişken de boşa gitmesin sanırım diğer kişilerin çalışmalarınıza yaptıkları yorumların hıncını alıyorsunuz tabi öyleyse herşey kendini anlatıyor zaten birşey diyemem size iyi çalışmalar

Son düzenleme:

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com

Hiç bişey demicem sandece kınıyorum seni çok küstahmışsın çok bilmiş beyfendi... oda senin bakış açın sadece fazla söze gerek yok saygı duyarım.... Yorum yazan arkadaşlardanda bu kişi adına çok çok üzür diliyorum... Yorumlarınız İçin Teşşekür ederim.

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hiç bişey demicem sandece kınıyorum seni çok küstahmışsın çok bilmiş beyfendi... oda senin bakış açın sadece fazla söze gerek yok saygı duyarım.... Yorum yazan arkadaşlardanda bu kişi adına çok çok üzür diliyorum... Yorumlarınız İçin Teşşekür ederim.

senin özür dilemene gerek yok arkadaşım sen birşey yapmadın ki sadece bu konuşmalar konunda geçti o da senin şanssızlığın üzgünüm konunu dağıttım ben de biraz ama cevap vermeden duramadım, zaten o arkadaş da gerekli olanı yaşadı sanırım

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
Belliki Yaşamış yani işte bağzı insanlar düşünemiyo yada düüşnme kabiliyetleri yokmuş belki yani "ben bu çalışmayı beğenmedim diye herkesinde beğenmemesini istiyorum" düşüncesi var öle bi art niyetlilik öyle bi küstahlık var insanlarda bende bunu anlayamadım...