Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendime Grafiker Diyemiyorum

mahmutzed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Merhaba

Büyük bir sorunum var, sizinle paylaşmak istiyorum.
Grafik tasarımcıyım ama kendime bir türlü grafikerim diyemiyorum.
İşimi hak etmediğim kanaatindeyim daha iyisini yapamıyorum.
çalışmalarımı herkes beğeni topluyor ama ben beğenmiyorum. :(

sizce ne yapayım?

Benzer konular

ukayrak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kendini beğenmemek, yaptığın işi beğenmemek aslinda bir açıdan çok iyi... Sizi her zaman ileri taşır... Hep daha iyisini yapmaya çalışır hep yeni bir şeyler öğrenmeye çalışırsınız...

Ne zamandir sektördesiniz bilmiyorum ama sektörde en az 5 yoğun yıl geçirmeden gönül rahatlığıyla bunu diyemezsiniz de zaten...

Sonrasında da başka bir iş yerine girdiğinizde bunun bir güvensizlik olarak yansımasını engellemeniz gerek... Yani böyle birşey hissetseniz de çok belli etmeyin... Gereksiz yere maaş ve statü kaybı yaşarsınız...

Aslinda en iyisi bunları düşünmek yerine sürekli işinize odaklanın... İş ahlakına sahip olun... Geliş gidiş saatlerine dikkat edin, patron veya müdürler hakkinda dedikodu yapmayın, işinize saygı duyun...

Gerisi kendiliğinden gelecektir...

mahmutzed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Görüş ve önerileriniz beni oldukça aydınlattı, teşekkür ediyorum.
15 yaşında Freehand 8 kullanmaya başladım babamın matbaası vardı.
sonra zamanla elimden geleni yaptım, ilerletmeye çalıştım.
Dedikleriniz öncelikle benim ve diğer bütün grafiker arkadaşlarımın kulağına küpe olsun, sağolun.

OnrYnk

🌱Yeni Üye🌱
Bende 10 yıldır grafik sektörünün içerisindeyim

Sektör yenilendikçe insanın eksikleri daha da artıyor.Çoğu zaman yeni trendleri yakalayabilmekte zorlanıyorum.Çünkü çoğu zaman çalışmak zorundayım.çok iş olduğu içinde az araştırma oluyor malesef.
10 yaşında frehand kullanımına başlamak bence süper bir başlangıç olmuş senin için.Ben bilgisayarla ortasonda tanışmıştım.

Birde ben senden bir kaç çalışmanı yüklemeni rica ediyorum buraya..Birde çalışmalarından örnek gördüktensonra yorum yapalım :))

mahmutzed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hayırlısı olsun :)

348gh92.png

6zwzg8.jpg

90oc9j.jpg

29dx1fb.jpg