Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendime Yaptığım alüminyum plexi kutu tabela tasarımı

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
Arkadaşlar kendime ait yaptığım Işıklı Alüminyum Oyma Plexi kutu harf tabela yorumlarınızı bekliyorum...!

cekeronlinetabela2.jpg

Benzer konular

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
güzel güzel güzel:) eline emeğine sağlık. uygulancak değil mi bu?uygulandıktan sonra da bizimle paylaşırsan sevinirim.

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
şu an uygulamayı düşünmüyorum ya biraz zaman var yani anlayacağınız sadece bi hazırlanma gibi bişey işte ne diim

yeşim (")

🌟Usta Tasarımcı🌟
gerçekten güzel olmuş arkadaşım eline sağlık ama o son olarak tabelaya yapmış olduğun çıkıntı pek hoş değil.. uygulandığı düşünülürse tabelannın sağından bakıldığında kısıtlı görüş olacak.. tabi bu benm nacizane fikrim.. :blush:
tekrar emeğinize sağlık.. iyi çalışmalar...

(",)

vivo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çalışma olmuş ancak tasarımı yaparken nasıl üretileceğini pek düşünmedin galiba :D

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
gerçekten güzel olmuş arkadaşım eline sağlık ama o son olarak tabelaya yapmış olduğun çıkıntı pek hoş değil.. uygulandığı düşünülürse tabelannın sağından bakıldığında kısıtlı görüş olacak.. tabi bu benm nacizane fikrim.. :blush:
tekrar emeğinize sağlık.. iyi çalışmalar...

(",)

Gerçek bi orjinal kurumsal tabelası bu şekide yapılyor genelde o bakımdan o şekilde yaptım belki dikkatinizi çekmiştir genelde banka tabelaları v.s gibi kurumsal şirketlerin tabela şekilleri bu şeki,lde oluyor çıkntı tabelası 1 taneyi bırakın bazen 2 adet kullanan oluyor yorumunuz için teşekkürler

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
güzel çalışma olmuş ancak tasarımı yaparken nasıl üretileceğini pek düşünmedin galiba :D

tasarımı yaparken nasıl üretilecek ve nasıl uygulanacak diye düşündümde yaptım ezbere iş olmaz hiçbirzaman tabela alüminyum oyma harfler 20 mm şeffaf plexi üzeri transparan folyo veya transparan plexi kullanılabilir veyaa plexi kutu harfta olabilir tabi baya işçilik gerektiren bi iş olur onun için 20 mm plexi tabelanın şık durmasına yardımcı olur yorumunuza teşekkür ederim yinede sağolun

berberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu yaptıgın tasarımlar asıl uygulamaya geçince güzel olurlar.tabela taslakların cok güzel amaaaaa bunları yapacak geniş atelye vede makinelerin olması gerekiyor.Birde gerçekten usta olman gerekiyor.Öyle bilgisayarın karşısında oturup hazırlamak kolay asıl onları yapabilmen yapıyorsan sana helal olsun kolay gelsin.

istanbul42

🌱Yeni Üye🌱
idare eder..tasarım güzel ama bir tabela için sıradan bence
günümüzde tabelalar artık o kadar gelişmekte ki.bana gçre az daha oynama yapsan?
mesela turuncuyu az daha koyulaştırsan..soldaki 3 çizgi güzel durmuş onun gibi efekt versen bazı yerlere daha hoş durur

E.YORUM

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben de merak ettim çalışma güzel olmuş ama hangi program kullanıldı açıklarsanız sevinirim

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel olmuş dostum başarılar uygulandığı zaman daha hoş duracağına eminim.

delibadi

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence tam kurumsal bir tabela anlayışı eline sağlık vinil gereme tabela yaptıranlara duyrulur..