Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendime yaptığım bireysel logo

nesnelkuram

🌱Yeni Üye🌱
Kendime yaptığım öylesine bir logo çalışması...Yorumlarınızı bekliyorum...
logompm9.gif

Son düzenleme:

Benzer konular

nesnelkuram

🌱Yeni Üye🌱
biraz yüklemede problem yaşadım ama sorun giderildi.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
öncelikle buna logo diyemeyiz. çünkü logo standartlarını çoktan aşmış. buna bir görsel çalışma diyebiliriz. çünkü daha çok afiş gibi olmuş. dahada önemlisi hazır vektöreller kullanarak logo yapılmaz. logo firmaya yada kişiye özgü olmalıdır. yani helede kendine yapıyorsan logoyu sana tavsiyem eline kağıt kalemi al ve karalamaya başla güzel birşey çıkınca tara ve çiz. daha elverişli birşey çıkartabilirsin. kolay gelsin

nesnelkuram

🌱Yeni Üye🌱
hazır görsel değil efendim zaten merak etmeyin kendi çizimim..

nesnelkuram

🌱Yeni Üye🌱
evet dediğiniz gibi logo denmese de çalışmaların altına imza niteliğinde düşünüyorum.ayrıca yazıları düşünmeden değerlendirirseniz.yazıları yazmayı düşünmüyorum yaptığım çalışmalarımın altına...sadece görsel olarak.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
hazır görsel değil efendim zaten merak etmeyin kendi çizimim..

tamam kendi çiziminiz olsun yanlış anlamayın öyle sandım bir an onun için. ama yinede logo standartlarına uymuyor. yazı ile görsel arasında bir orantısal bağ yok. onun için logo diyemeyiz. belki o yazıyı logo sayabiliriz ama bir görsel çalışma üstüne uygulanmış logo gibi bu çalışma.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
evet dediğiniz gibi logo denmese de çalışmaların altına imza niteliğinde düşünüyorum.ayrıca yazıları düşünmeden değerlendirirseniz.yazıları yazmayı düşünmüyorum yaptığım çalışmalarımın altına...sadece görsel olarak.

sadece görseli kullanmak için cococola kadar bilindik bir şekle sahip olmak lazımki görselden siz olduğunuzu anlasınlar. mesela cocacolanın şişesini gören üstünde yazı olmasada onun cocacolaya ayit olduğunu bilir. ama sizin bu şekli kim bilecek. yazı yazmanız şart. ama benim tavsiyem görsel ile yazıyı orantılayarak kullanırsanız kullanılabilir. orantılamaktan kastım küçültüldünde yazıda okunsun görselde anlaşılsın o şekilde orantılayın derim ben

nesnelkuram

🌱Yeni Üye🌱
yanlış anlamadım :D..benimkisi dediğim gibi logo'dan çok bir imza niteliğinde zaten...

nesnelkuram

🌱Yeni Üye🌱
dediğim imzanın kime ait olduğu yavaş yavaş öğrenilir zaten yaptığı işlerden biraz gizemli olsun bişi olmaz:D:D

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Sürekli flood yapıyorsunuz... Masajınıza sonradan aklınıza gelen eklemek istediğiniz birşey olursa
editmk7.gif
butonunu kullanarak mesajınızı düzeltiniz...

suryyy

🌱Yeni Üye🌱
logo olayını aşmıssın baska yönlere kaymıs