Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendinizi klonlayın

Krovzapah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
n1594097167751509406qy6.jpg

Arkadaşlar öncelikle Resimli anlatım yapamacağım için sizlerden çok özür diliyorum.

Bu resimi yapabilmek için fotoğraf makinanızı sabitleyip 3,5,8,10 hiç farketmez değişik yerlerde fotoğrafınızı çekin daha sonra çelikdiğiniz fotoğrafları tek tek Photoshop içine atın ve File>automate>photomarge tıklayıp okey dedikden sonra klonlama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz

Benzer konular

ozy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim denedim güzel bi bilgi saolun

samett86

🌱Yeni Üye🌱
ben 2 resim çektim fotograf makinamı sabitleyip ama 2, resim gözükmüyor.

Krovzapah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
boş bir zamanımda resimli anlatım yaparım kardeşim

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Yalnız bunu yaparken vucudunuzun birbiriyle temas etmeyecek yerlerde çekilip yapmanız gerekiyor.Yoksa fotoğraf değişeceğinden ilginç sonuçlar alabilirsiniz:)

samett86

🌱Yeni Üye🌱
valla ben kaçıncı fotoyu çekiyorum acaba yanlışmı çektim die boş zamanını şiddet ile bekliyorum :)

Krovzapah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yalnız bunu yaparken vucudunuzun birbiriyle temas etmeyecek yerlerde çekilip yapmanız gerekiyor.Yoksa fotoğraf değişeceğinden ilginç sonuçlar alabilirsiniz:)

Abi gerçekten güzel bir konuya değinmişsin. Arkadaşlar vucudunuz birbirene bir birine temas ederse çok titiz çalışmanız gerekir sabırlı olmak lazım yoksa Mustafa abinin dediği gibi ilginç sonuçlar meydana gelir

Krovzapah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla ben kaçıncı fotoyu çekiyorum acaba yanlışmı çektim die boş zamanını şiddet ile bekliyorum :)

Samet kardeşim çok çok özürdiliyorum senden bunu resimli hale sokmak biraz zaman alır şuan bir dergi üzerinde çalışıyorum biter bitmez resimli anlatımı paylaşacağım tekrar özür dilerim

samett86

🌱Yeni Üye🌱
Samet kardeşim çok çok özürdiliyorum senden bunu resimli hale sokmak biraz zaman alır şuan bir dergi üzerinde çalışıyorum biter bitmez resimli anlatımı paylaşacağım tekrar özür dilerim

ilgin için çok tşklerr müsait oldugun bi zamanda anlatman dilegiyle.