Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kent reklam kartvizit

ShanGari

🌱Yeni Üye🌱
merhaba corelı dün yükledim kurcalayarak öğrenmeye çalışıyorum hertürlü yoruma açığım eleştirilerinizi bekliyorum..sizin yorum ve eleştirilerinizi dikkate alıp sürekli birşeyler yapacağım böylece daha iyi öğrenirim ,en sağlıklısı gibi geliyor bana. ayrıca corelın kısa yollarını bilen birileri varsa yazabilirmi çok sevinirim.tşk ..:)

kentreklamya7yn9.jpg

kartvizitteki bilgiler uydurmadır..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Resim – Fotoğraf ekleme:

Foruma görsel (Fotoğraf / Resim) eklemekte sıkıntı çektiğiniz görünüyor. Lütfen Foruma Resim Yüklemek bağlantısını kullanarak ilgili anlatımı okuyunuz.

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
kent reklam logosunda iki tane magenta kullanmıssın 4 renk olması için siyah lazım

ya zemini C40 M40Y 40 K100 yapıp o yaprağın birini sadece K100 yap ya da zemin bu sekilde dursa bile o magentanın en alttakini yani siyah olan bölümünün içini boş bırak ve0,3 beyaz çerçeve ver derim...
genel anlamda hoşuma gitti fakat mail adresinin altındaki çizgibi 0,5 punto kalınlığında beyaz veya kırmızı bir çizgi koy mevcuz olanı at derim... bide Avcılar / İSTANBUL olarak ist yi büyük yazarsan biraz daha hoş görünür..

emeğine sağlık dediğim gibi genel anlamda hoşuma gitti :)

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmadan sadece telefonları değil tüm iletişim bilgisini kaldırmalısınız foruma vermeden önce

ShanGari

🌱Yeni Üye🌱
kent reklam logosunda iki tane magenta kullanmıssın 4 renk olması için siyah lazım

ya zemini C40 M40Y 40 K100 yapıp o yaprağın birini sadece K100 yap ya da zemin bu sekilde dursa bile o magentanın en alttakini yani siyah olan bölümünün içini boş bırak ve0,3 beyaz çerçeve ver derim...
genel anlamda hoşuma gitti fakat mail adresinin altındaki çizgibi 0,5 punto kalınlığında beyaz veya kırmızı bir çizgi koy mevcuz olanı at derim... bide Avcılar / İSTANBUL olarak ist yi büyük yazarsan biraz daha hoş görünür..

emeğine sağlık dediğim gibi genel anlamda hoşuma gitti :)

tamam tşk ederim :)