Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kerbela Kitap Kapağı

pymians

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.designoneself.com
zWKyYcN.jpg

Benzer konular

maligrafik

🌱Yeni Üye🌱
Tasarımınız güzel olmuş , kanaatimce "Kerbela" yazısı fontu değiştirilebilir, farklı denemeler yapılabilir.Bir de bu tarz dini mecralarda zaman zaman rastladığımız ve bildiğimiz kadarıyla mahsurlu olan, yapılmaması daha iyi olan bir olay var ki hemen dikkatimi çekti.Ayet veya tevhid gibi bir asli yazıyı fon yapıp üzerine farklı yazı bindirmek hiç uygun düşmüyor.Fonu yeniden ve başka bir resimle, mesela Bağdat'dan bir mescid görüntüsüyle veya başka uygun bir görselle değiştirmenizi tavsiye ediyorum..Kolay gelsin.

pymians

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.designoneself.com
Tasarımınız güzel olmuş , kanaatimce "Kerbela" yazısı fontu değiştirilebilir, farklı denemeler yapılabilir.Bir de bu tarz dini mecralarda zaman zaman rastladığımız ve bildiğimiz kadarıyla mahsurlu olan, yapılmaması daha iyi olan bir olay var ki hemen dikkatimi çekti.Ayet veya tevhid gibi bir asli yazıyı fon yapıp üzerine farklı yazı bindirmek hiç uygun düşmüyor.Fonu yeniden ve başka bir resimle, mesela Bağdat'dan bir mescid görüntüsüyle veya başka uygun bir görselle değiştirmenizi tavsiye ediyorum..Kolay gelsin.

Ama şöyle bişey varki ben firmaya üç tane taslak sundum.Bu taslağı seçtiler sonra eklemek istediklerini şeyleri söylediler.Kademe kademe sundum değiştirdiler eklediler.final böyle oldu.Ama katılıyorum dua veya ayet yazılmasına bende karşıyım.Zaten duanın tamamınıda taslakta kullanmadım.Aşağıdaki örneğide sundum ama beğendiler. Yorumlarınız için teşekkür ederim

U8fpAgP.jpg