Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kınama

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
israilin yardım gemilerine yaptığı saldırı insanlık dışı birşeydir.şiddetle kınıyorum.yapabilecegimiz birşeyler mutlaka olmalı diye düşününüyorum

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Elbette içimiz acıdı.Bunu tasvip etmek mümkün değil.Başka bir bölümde de bu görüşümü paylaşmıştım.Madem konu açılmış tekrar yazmayı düşündüm.Bizler olaylara aşırı derecede duygusal yaklaştığımız için bu duygusallık bize bazen hata yaptırıyor.Tepki verelim derken aşırıya kaçıp hatalı davranış sergiliyebiliyoruz.

Evet tepki göstereceğiz fakat meşru bir çerçevede.Yakıp yıkıp dökmeden.Yoksa onlardan ne farkımız kalır ki ?
Haklı iken haksız duruma düşmemeliyiz.Malum adı geçen ülke enteresan taktik ve manevralarla kendisini haklı göstermek konusunda oldukça maharetlidir.
Bu gibi durumlarda soğukkanlılığı elden bırakmamak gerekir.

Hepimizin başı sağolsun.

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
xQRad.jpg

bu tablo karşısında duygusal olmamakta mümkün degil.inanın başım agrıyor ve yapacagım işler yarım kaldı.KENDİMİ BİRŞEYLER YAPMAK ZORUNDA HİSSEDİYORUM

s.aşık

🏆Pro Tasarımcı🏆
başımız sağolsun....

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Başımız sağolsun...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
israilin yardım gemilerine yaptığı saldırı insanlık dışı birşeydir.şiddetle kınıyorum.yapabilecegimiz birşeyler mutlaka olmalı diye düşününüyorum

Arkadaşlar iyi güzel diyorsunuz da nedense dün sabaha karşı şehit verdiğimiz askerlerimizi basın dahil herkes arka plana attı, tamam İsrailin yaptığı hiçbir hukuka insan hakkına sığmaz fakat asıl memleketimizin başında olan soysuz katilleri unutup yardım olayına fazla daldık bence, önce kendi kapımızın önünü süpürmemiz gerekmez mi? Yapabileceğimiz birşeyler mutlaka vardır ama öncelik hangisinde önemli olan soru bu bence. Bir de Avrupalı dostlarımız!!! yardım gemilerine verdiği desteği ülke olarak bu terör belasında bize de verseler iyi olmaz mı, mesela bir şehit cenazesine ya birtanesine katılsalar nasıl olur?

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
30 yıldır bu ülke insalar ölüyor (kardeş kardeşi vuruyor), bukadar duyarlı olmadık , şehitler bizleri için ölüyor bu ülke bu insanları şehit oluyor; bu dünyanın nersinde olursa olsun zulüm ve haksızlık varsa kesinlikle karşısında durmalıyız ama kendi yurdumuzdakine ses cıkarmıyorsak tepki vermiyorsak diğer tepkilerin bir anlamı olmaz bence

Son düzenleme:

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
kardeşler ülkedeki terör olaylarının arkasındada israil oldugunu düşünürsek yılanın başını önce ezmek daha mantıklı geliyor haksızmıyım

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kardeşler ülkedeki terör olaylarının arkasındada israil oldugunu düşünürsek yılanın başını önce ezmek daha mantıklı geliyor haksızmıyım

Sadece İsrail mi? Ben size daha birsürü ülke sayarım, bazı insanlarımızın maalesef hayran kaldığı, orada yaşamak için can attığı, onların birliğine!!! girmek için kapısında yattığı vs. vs.....
İsrail hiç olmazsa belli ediyor, diğerleri gibi yüzümüze gülüp arkamızdan sinsi sinsi iş çevirmiyor.

Son düzenleme:

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sadece İsrail mi? Ben size daha birsürü ülke sayarım, bazı insanlarımızın maalesef hayran kaldığı, orada yaşamak için can attığı, onların birliğine!!! girmek için kapısında yattığı vs. vs.....
İsrail hiç olmazsa belli ediyor, diğerleri gibi yüzümüze gülüp arkamızdan sinsi sinsi iş çevirmiyor.

doğru diyorsun sadece israil degil.ama vatandaşlarımızın hala onların elinde oldugunu düşünürsek öncelikli olarak çözülmesi gereken sorun budur diye düşünüyorum.olacaklarıda çok merak ediyorum

N.design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.stropiyerci.com
Öncelikle öldürülen vatandaşlarımızın ve şehidlerimizin mekanı cennet olsun milletimizin başı sağolsun pkk ile mosat ın bir kez daha işbirliği halinde oldukları ispatlanmış oldu kimlere uşaklık ettiğide ortaya çıktı.

ayrıca israil in haklı gerekçeleri vardı diyen medya kuruluş ve mensuplarınıda kınıyorum şuan 72 milyon tek yürek olmalıyken siyonizim çığırtkanlığı yapıp Türkiye nin asıl gücünün ortaya çıkmasını engellemek isteyen güçlerin ekmeğine yağ sürenleride lanetliyorum

burası bir grafik forumu olduğu için siyaset e fazla girmek istemiyorum herkes elini taşın altına koysun tepkisini göstersin filistin için değil ölen şehidlerimiz ve 4 vatandaşımız için insanlık için boykot a davet ediyorum -729- ile başlayan ürünleri almayalım kim kime muhtaç gösterelim

burdan kabustr gurubunuda haklemiş oldukları yüzlerce site için tebrik ediyorum..

5416.jpg

grevs

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende şiddetle ve nefretle kınıyorum.

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
burdan kabustr gurubunuda haklemiş oldukları yüzlerce site için tebrik ediyorum..

bizlerde teşekür ederiz