Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kırmızı tokalı kız (illustrasyon)

akrmtch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar yeni calışmam
ps cs4te referansla çalıştım.
daha önce genellikle yüz(surat ) çalışıyordum. boydan ve özellikle kıyafette detaylara girmem gerektiğini düşündüm ve bu anlamda yaptığım ilk deneme.
tüm yorum öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum.
herkese iyi çalışmalar
krmz305soooncopy.jpg

Benzer konular

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
anatomi duruş çok iyi:)ama bulanıklık bazı yerlerde o kadr çok ki çalışma bulaşmış gibi duruyor oysaki o bazı bölgelerdeki kalitelik ,gerçeklik bunu haketmiyor sanki:)iyi çalışmalar

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
ellerine emeğine sağlık pek anatomi güzel geri kalanından pek anlamam ama bana güzel geldi :) başarılarının devamı dileğiyle

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Önceki çalışmalrına bakarsam baya bir ilerleme kayt ettiğin açık
Yalnız arkadaşında dediği gibi bulanıklık ve netlik olayın ayoğunlaşman gerek :9

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmanız güzel olmuş. elinize sağlık.

çalışmanın genelinde çok fazla fluluk var. sanki elle boyadınız ve boyalar elinizden kağıda bulaşmış gibi. sanırım brush dışında diğer toolları pek tercih etmiyorsunuz. bence silgi, path hatta keskinleştirilmiş brush bile bu sorununuzu halletmenize yetecektir.

gölgelendirmelerde, gölgeleri kullandığınız kadar (ki bence yeterli kullanılmamış) ışığı da (aydınlığı) kullanın. burn tool'u, "highligths" ya da "medium" opsiyonu seçiliyken (kontrastı azaltarak gölgelendirme yapmak için) kullanarak gölgelendirmeye çalışın. dodge tool ile ışık vuran yerleri aydınlatabilir ya da parlak olan yerlere parlaklık vererek ışıldatabilirsiniz.

iyi çalışmalar.

akrmtch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
anatomi duruş çok iyi:)ama bulanıklık bazı yerlerde o kadr çok ki çalışma bulaşmış gibi duruyor oysaki o bazı bölgelerdeki kalitelik ,gerçeklik bunu haketmiyor sanki:)iyi çalışmalar
teşekkürler yorum için. daha da dikkatli olmam gerekiyor. özellikle kıyafet gölgelendirmesinde oldukça sorun yaşadım. iyi çalışmalar.

ellerine emeğine sağlık pek anatomi güzel geri kalanından pek anlamam ama bana güzel geldi :) başarılarının devamı dileğiyle
teşekkürler yorumun sağlık iyi çalışmalar.

Önceki çalışmalrına bakarsam baya bir ilerleme kayt ettiğin açık
Yalnız arkadaşında dediği gibi bulanıklık ve netlik olayın ayoğunlaşman gerek :9
teşekkürler crazyglad. bluru yine fazla kaçırmışım galiba. gölge hatalarınıda bir an önce çözmem gerek. iyi çalışmalar

çalışmanız güzel olmuş. elinize sağlık.

çalışmanın genelinde çok fazla fluluk var. sanki elle boyadınız ve boyalar elinizden kağıda bulaşmış gibi. sanırım brush dışında diğer toolları pek tercih etmiyorsunuz. bence silgi, path hatta keskinleştirilmiş brush bile bu sorununuzu halletmenize yetecektir.

gölgelendirmelerde, gölgeleri kullandığınız kadar (ki bence yeterli kullanılmamış) ışığı da (aydınlığı) kullanın. burn tool'u, "highligths" ya da "medium" opsiyonu seçiliyken (kontrastı azaltarak gölgelendirme yapmak için) kullanarak gölgelendirmeye çalışın. dodge tool ile ışık vuran yerleri aydınlatabilir ya da parlak olan yerlere parlaklık vererek ışıldatabilirsiniz.

iyi çalışmalar.

yakma, soldurma, smudge tool ve temel nokta brushlarını kulllanıyorum silgi aracını nasıl kullanacağım hakkında bilgi sahibi değilim. gölgelendirmede sorunlar var. önerilerinizi mutlaka deneyeceğim. teşekkürler. iyi çalışmalar

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bir çalışma ellerine sağlık tek sıkıntı nerde
ne kadar blur kullanacağına karar verememişsin ellerine sağlık