Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kitap kağı tasarımı öylesine hazırladım

mhcivelek

🌱Yeni Üye🌱
toplumd351man3051.jpg
arkadaşlar biri için hazırlamıştım ama yollamadım eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum burada yayınlamakta ki amacım eksiklerimi görmek yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla...

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Olmamış be Metin kardeş. Tasarım demek photoshopta ne kadar filtre, efekt varsa onları kullanmak demek değilki...
Çok karışık, Çalışmanızda kargaşa hakim. Çok daha temiz ve sade çalışmalar öneririm. Başarılar dilerim.

immortale

🌟Usta Tasarımcı🌟
Renkler, resim, yazılar... hepsi birbirine karışmış..Yoğun bir karışıklık var:/
Bence bu konuda biraz inceleme yapmalısın.

ozlem aslan

🌟Usta Tasarımcı🌟
emege saygı var ama bencede olmamıs kıtap kapak tasarımlarını ıncele derım konuya uygun yap ve renk fazla baskıda düşünemiyorum :)

aliimren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aliimren.com
Bence de kesinlikle olmamış. Ayrıca bir iş yapılıp da "öylesine hazırladım" denmemeli bence.

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar söylemişler gerekenleri aslında. Ben de katılıyorum. Baskıda bir çoğu kayba uğrar renklerin hocam. Bir de o kadar karışık ki, metal fırtınayı andırmış bir yönden de, içerik olarak da benzediğini sanıyorum. Çok basit bir ilüstrasyon olsa beyaz zemine, -gerçi içerik hakkında biraz daha bilgilendirseydiniz- ya da daha basit bir görseli uygun bir kadrajda sınırlandırıp, üst kısma da daha mütevazi bir formatta kitap ismi yazsanız...
Zeminde geçen kırmızı, uzun, yol gibi bir şekil var, o iyi ama diğer kısımlardan fark edilmiyor.
Benim size söyleyebileceklerim bu kadar. Eminim baya da emek harcamışsınızdır, ama karışmış gerçekten.
Ben kitap kapaklarıyla baya bir içli dışlıyımdır. Hem işimin büyük kısmını oluşturmasından dolayı, hem de iyi bir okuyucu olduğumu düşünmemden ileri gelir. Bu ne mütevazilik (!) :)
Sadece okuyucu olarak ben böyle bir kitabı satın almam hocam ya. Kırmak ya da aleyhtar bir tavırla söylemiyorum, yardımcı olmaya çalışıyorum.
İyi çalışmalar dilerim...

mhcivelek

🌱Yeni Üye🌱
herkese teşekkür ederim yorumlarınızı dikkate alıp daha dikkatli hazırlıyacağımdan emin olabilirsiniz saygılarımla...