Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kitap Otopsisi ve Brian Dettmer

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Brian Dettmer’ın sanatsal çalışmaları bildiğiniz türden değil, ilginç bir sanatsal çalışma şekli bulmuş kendine, kitap otopsisi yapıyor bir kitabı okuduktan sonra kitap hakkında fikirleriniz oluşur değil mi ? İşte bu sanatçı fikirlerini aşağıdaki gibi gösteriyor…

briandettmer1.jpg

briandettmer2.jpg

briandettmer3.jpg

briandettmer4.jpg

briandettmer5.jpg

briandettmer6.jpg

briandettmer7.jpg

briandettmer8.jpg

briandettmer9.jpg

briandettmer10.jpg

briandettmer11.jpg

briandettmer12.jpg

briandettmer13.jpg

briandettmer14.jpg

briandettmer15.jpg

briandettmer16.jpg

briandettmer17.jpg

briandettmer18.jpg

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
İşte bu çok güzel.. tıpkı diğer paylaşımların gibi bu da ufukların açılmasına katkıda bulunacak cinsten..
Paylaşımlarını zevkle ve merakla takip ediyorum sanat dostum.. sayende sanatın farklı boyutlarını görme şansımız oluyor.
Şahsım adına teşekkür ederim...

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Super sanat eserleri ya Brian dettmer iyi yorumlamış ...

kesinlikle katılıyorum sana teşekkür ederim covenantt. en ilginç yönüde, tüm bu kitapları okumuş olması ve okuduklarından bu çıkarımları yapması.ve ortaya çıkan sonuçlar ise gerçekten etkili.

İşte bu çok güzel.. tıpkı diğer paylaşımların gibi bu da ufukların açılmasına katkıda bulunacak cinsten..
Paylaşımlarını zevkle ve merakla takip ediyorum sanat dostum.. sayende sanatın farklı boyutlarını görme şansımız oluyor.
Şahsım adına teşekkür ederim...

güzel yorumların ve beğenilerin için asıl ben teşekkür ederim sanat dostum. sizin gibi sanat severler oldukça benimde daha farklı ve güzel konuları sizinle paylaşmaya devam edeceğimden emin olabilirsin;)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
canım gene güzel ve farklı yaklaşımlar...sen daha önce nerdeydin...takiptesin haberin olsun...ilgi ve sevgiyle hemde...teşekkürler sanat dolu paylaşımların için...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bunun adı sanat..Ve otopsinin de kralını yapmış Brian Dettmer’ın neşterine, seninde paylaşımına sağlık..

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
canım gene güzel ve farklı yaklaşımlar...sen daha önce nerdeydin...takiptesin haberin olsun...ilgi ve sevgiyle hemde...teşekkürler sanat dolu paylaşımların için...

ben teşekkür ederim arkadaşım...ben hep buralardaydım ama yoğunluktan nete fırsat bulamıyordum;)

VitruviuS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kitaplara kıyamadım bian ama ortaya çıkan şeyler gerçekten muhteşem.. Teşekkürler ressam26 paylaşıp görmememizi sağladığın için:)

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
kitaplar için çok üzüldüm aslında kiştaplar okununca ölmez ki... ama çok güzel görünüyorlar. okurken beğenilmiş mi beğenilmemiş mi hissettirmiş.ellerine ve ellerinize sağlık.

hackmemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cidden de çok ilginç ve güzel eserler.paylaşım için çok saol

moon.light_19

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanat ve yaratıcılıktaki en mükemmel eserler denilebilir:D

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gerçekten çok ilginç çok akılcı deneysel ama büyük bir emeğin ürünü olduğu belli
,farklı ve akılda kalıcı eserler paylaşım için teşekkürler :angel:

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Müthiş.! paylaşım için teşekkurler.