Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kolye çalışmam

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
kolyerc1.jpg

Severek kullandığım kolyem.

Benzer konular

ebuş1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kolyenin ucunu çok güzel çizmşsin eline sağlık ama kordonu pek olmamış sanki onada dikkat edersen daha güzel olacağına inanıyorum.tekrar ellerine sağlık.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Kolye ucundada ufak hatalarvar özellikle yansıma çok pot kalmış, ayrıca en dıştaki dönerek giden desende yerleşim hatası söz konusu. son olarak bu kolye nasıl bağlanacak düğüm atmak gerekli gibi kolyenin clipsleri birbirinin aynısı hangisi nereye geçecek.. :)

Tabi yukardakiler eksiklerdi.. Her şeyden önce emeğine sağlık vakit ayırıp güzel bir çalışma çıkarmışsın ortaya keşke vakti olana arkadaşlarda uğraşsa hem kendileri gelişir hemde siteye yeni paylaşımlar yapılır.. Tebrikler.

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncelikle teşekkürler arkadaşlar ama Corel de çizdiğim ikinci çizim henüz çok yeniyim.kordon konusunda evet hiç bişey yapmadım neredeyse,cliplerinde farkındayım onları sonraki aşamaya bıraktım ama düzelticem:) ya aslında hatalarımın farkındayım ama dedim ya çok yeniyim.Sevgili arananadam yansımalar ile ilgili eksiklerimi cidden gidermek istyorum,bu konuyla ilgili bilgilerini bizlerle paylaşırsan çok sevinirim.tekrar teşekkürler arkadaşlar.