Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

konferans logo

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
kafkasya konferansı logo tasarımı
değerli yorumlarınıza

davetiye09.jpg

Benzer konular

vosken

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genelde böyle kalkanlı veya çerçeveli logolarda daha iyi estetik görüntü yakalamak için çerçeveyle arasında boşluk olmalı yani 13 mayıs yazınızla çerçeve arasında boşluk olsa daha iyi olur gibi geliyor bana. onun dışında renklerin de bir anlamı varsa hoş logo.

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
Bana kalırsa konferansın olduğu tarih çerçevenin ya dışında olsun, yada çerçevecen uzak olsun iç kısımda ;) birde yuvarlak çalışırsanız daha hoş gözükür diye düşünüyorum, renklerde de biraz değişiklik olursa daha şık durur logo emeğinize sağlık :)

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
bana göre gayet başarılı...

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk bakışta tsk aklıma geldi ama dikkatli bakınca amacına uygun bir logo olduğunu anladım k harfleri ve kılıçta süper fikir bu logo ile after effects ile çok güzel bir proje yapılır. :) örneğin k harflerinin kendi ekseni etrafında kafkas grubunun zıplayıp döndüğü gibi daha sonra da kılıcın yukarıdan asağıya saplanması ve daha da çok geliştirilebilir.. emeğine sağlık

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
genelde böyle kalkanlı veya çerçeveli logolarda daha iyi estetik görüntü yakalamak için çerçeveyle arasında boşluk olmalı yani 13 mayıs yazınızla çerçeve arasında boşluk olsa daha iyi olur gibi geliyor bana. onun dışında renklerin de bir anlamı varsa hoş logo.
renklerin anlamı var.

diğer yorumlar için teşekkürler