Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

konser afişi

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
afiş konusunda ilk denememdir. Görüşlerinizi bekliyorum

grupeclipsecopyrj0.jpg

Benzer konular

petitjoueur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben direk yazım hatasını soliimde düzelt :)
"gurup" yazısını "grup" olarak değiştir..
ordaki haliyle şurup gibi oluyo.

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
ay daha yukarıda ve buyuk olmalı ve denizi karartıp ayı yansıtmalısın.
en önemli öğe gitar olmalı. farklı bir gitar kullanmalısın ve buyuk bir şekilde ortada olmalı.
yazı fontunuda daha otantik bişeler seçebilirsin
ammada çok şey soyledim galiba.:)
fikir guzel. daha iyi olacak.
ellerine sağlık.

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet arkadaşlar bu şekilde daha iyi oldu çok teşekkürler.
grupeclipsecopycc0.jpg

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ya kardeşim ikinci çalışman çok güzel ama müzik konusunda biraz hassas olmamdan dolayı sölemeden geçemicem.kullandığın gitar B.C.Rich'in Warbeast modeli.Yani Death & Black mtal'de nerdeyse bir numara yakamoz resmine klasik bi gitar kullansaydın daha iii olurdu ama Grup sölediğim gibi Death & Black metl yapıyosa o zaman resmi değişmeni öneririm. Daha şiddetli daha karanlık resimler kullanabilirsin mesela.Bi çoğunuz benim gibi düşünmeyebilir ama grafikde uyum önemliyse benim söylediklerimde oldukca önemli. Kolay gelsin...

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ya kardeşim ikinci çalışman çok güzel ama müzik konusunda biraz hassas olmamdan dolayı sölemeden geçemicem.kullandığın gitar B.C.Rich'in Warbeast modeli.Yani Death & Black mtal'de nerdeyse bir numara yakamoz resmine klasik bi gitar kullansaydın daha iii olurdu ama Grup sölediğim gibi Death & Black metl yapıyosa o zaman resmi değişmeni öneririm. Daha şiddetli daha karanlık resimler kullanabilirsin mesela.Bi çoğunuz benim gibi düşünmeyebilir ama grafikde uyum önemliyse benim söylediklerimde oldukca önemli. Kolay gelsin...

Hassasiyetin için çok teşekkür ederim, haklısın.

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
konser veya film veya bir program farketmez.. afiş dediğin zaman insanları bazı şeylerle cezbetmelisin.. slogan olur, programın coşkusunu farklı şekillerde anlatmak olur vs.. sonuçta insanlar afişe baktıklarında ilgilenmedikleri bir konu olsa bile dikkatlerini çekecek birşey bulmalısın.. sanırım çalışmanla ilgili ne demek istediğimi anlamışsındır..
kolay gelsin;)

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
konser veya film veya bir program farketmez.. afiş dediğin zaman insanları bazı şeylerle cezbetmelisin.. slogan olur, programın coşkusunu farklı şekillerde anlatmak olur vs.. sonuçta insanlar afişe baktıklarında ilgilenmedikleri bir konu olsa bile dikkatlerini çekecek birşey bulmalısın.. sanırım çalışmanla ilgili ne demek istediğimi anlamışsındır..
kolay gelsin;)

Bence bu dediklerin benim çalışmamda zaten var.

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
İlk denemene öre oldukça başarılı bir çalışma..Kutluyorum..
ilk çalışmanda, afişte okunurluk önemli olduğu için,fontu değiştirmende, daha sade bir font seçmende yarar var..
2. çalışman, ilkine göre daha başarılı olmuş..
Ancak en alttaki web adresini de daha büyük puntoyla sola align etmeli misin acaba diye düşündüm,bir dene istersen,orda birz fazla sırıtmış gibi..
teşekkürler

marduk23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben Everlost ta tamammen katılıyorum.öncelikle bu grup ne tarz müzik yapar onuda belirtsen ii olurdu.eğer anadolu rock yada benzer bişeyler yapıyolarsa B.C.Rich fazla ağır kaçmış.yok eğer death veya black ****l yapan bi grupsa da arka plan bu müziğin çok tersine huzur verici :)))) eğer sert müzik yapıyolarsa yine gece orman görüntüsü veya eski püskü bi kale, şato gibi resimler kullanabilirsin.

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorumlarınız için hepinize çok teşekkürler, Grubun ne tür müzik yaptığını ben de bilemiyorum :) Sadece kendimi deneme adına bir çalışma yapmıştım, bu arada dediklerinize de sonuna kadar katılıyorum. Tekrar teşekkürler.