Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Konya Fotoğrafları Albümü

fatihozsoy

🌱Yeni Üye🌱
Değerli meslektaşlarım, yaklaşık 15 yıldır bu mesleği icra etmekteyim. bu foruma da yeni üye oldum. böyle bir foruma bu zamana kadar üye olmadığım için de pişmanlık duyuyorum. meslek hayatıma İstanbul'da başladım ve memleketim olan Konya'da devam ediloyorum. son yıllarda ki piyasa şartları münasebetiyle artık serbest piyasada iş yapmayı bıraktım ve bir resmi kurumun basın bölümünde grafiker ve fotoğrafçı olarak işime devam etmekteyim. forumda bulunan tüm arkadaşlara meslek hayatlarında başarılar diliyor üyeliğim ve yaptığım çalışmaların yeni arkadaşlara ışık tutmasını temenni ediyorum.

fatih özsoy

aşağıdaki resim kurumun yayınladığı bir kitabın kapağıdır. fakat resim olduğu için gofre ve yaldızlar görünmemekte, işten anlayan arkadaşlar bilirler.

_PuNkDeSigN_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hoşgeldiniz fatih bey.teşekkür ederiz. bu arada çalışmanız mükemmel hele hele gofre ve yaldızlar eklenince bir harika olacağına eminim. :) elinize sağlık.

fatihozsoy

🌱Yeni Üye🌱
evet kitap basıldı 5 ay önce. dediğiniz gibi gofreler ve yaldızlar güzel oldu. ve uçuk bir fiyata satılıyor. diyeceksiniz ki ha burada siz köşeyi döndünüz, ama öyle değil. eseri kendi çalıştığım kuruma hazırladığım için herhangi bir maddiyat gözetmeksizin emek harcadık. emeğimizin karşılığını da insanların beğenisi ve takdiri ile aldık.

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok başarılı çok güzel bir tasarım olmuş tebrikler;
yanlız çizimler içinde aziziye camiini - camiinin eşine az rastlanan şerefelerini de görmek güzel olurdu:)

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mükemmellllll.....
elinize,emeğinize sağlık....