Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

korkmazlar

medyatixreklam

🌱Yeni Üye🌱
korkmazmw8.jpg

mrb arkadaşlar bazen düşünüyorum acaba zevkten mahrum müşteriler hep benimi buluyo diye size gönderdiğim ilk çalışma müşterimin beğenmediği 2.si ise başımda durup bana yaptırdığı ve baskıya geçip hatta uyguladığım çalışma yorum sizin...

buda başımda durup bana yaptırdığı çalışma belki 1.si çok profesyonelce olmamış ama 2.si bana göre rezalet ben bile utanıyorum...

korkmazjpgps9.jpg

Benzer konular Forum Tarih
K Logo Tasarımları 4 2K

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
İkisinin ortası bir şey daha iyi olurdu, seninki çok kırmızı durmuş, müşteri ise yeşille bütün çalışmayı boğmuş.
Böyle oluyor bazen, bir türlü beğendiremezsin, kendi yaptıkları onlar için daha iyidir :D

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu çalışmanız araç giydirme midir?

medyatixreklam

🌱Yeni Üye🌱
evet otobüs öncekindede yazdığım gibi 3 aylık kampanya çalışması...

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım yalnız değilsin bu konuda
gerçi biz daha iyi biliriz ama... müşterinin dediği olursa daha güzel olur

sen zeminide kullanarak göze hitap eden bir çalışma yapmak istemişsin
müşteri ise zemini öldürüp sadece yazılar göze batsın istemiş
hepyek'in de dediği gibi ikisinin ortası bi'şey daha hoş olabilirdi bencede

bu arada bu çalışma neye uygulanacak merak ettim
konuyu yanlış yere açmadın umarım

saygılar...

çalışmayı birde görsel olarak ekleseydin yorumlar daha elverişli olacaktır sanırım

kolay gelsin...

aurum63

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aurum63.com
Af buyurun ama ben bunu pek otobüse benzetemedim, benmi göremiyorum yoksa bu model yenimi çıktı ?

Göze hoş geliyor lakin kullanma alanının ancak % 30 unu ürüne ayırmışsın, bence biraz cimrilik yapmışsın arkadaşım. Evet bende merak ettim ne olacak bu, afişmi, duvar panosumu, el ilanımı ? ama her durumda logoya ve adres bilgilerine o kadar büyük yer ayrılması biraz amatörce olmuş

medyatixreklam

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu otobüs arkasına 3 aylık kampanya çalışması boş görünen yerler var fakat uygulama esnasında boş yerlerin çoğu kesiliyo aslında bu şekilde yoruma sunmam yanlış oldu müşterilere sunumu böyle yapıyoruz ama yorumlardan sonra sunum şeklinide değiştirdim bundan sonraki çalışmalar otobüs yada araç neyse artık uygulanmış haliyle vericem