Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Korkularımızı Paylaşalım

sty_grafiker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dünyadaki vazifelerimi bitirmeden gitmek...İşte bundan çok korkuyorum...

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
konu gerçekten uzun korkusuz insan yoktur bir kahraman bile korkar
cesur olmak güzeldir belki ama ne demişti bir arkafdaş cesareim başıma iş açıcak diye korkuyorum dede korkut hikayeleri ilee büyüdük biz
tamam korkmuştu ozamnlar ama bular bana küöükken korktuğum herşeyi yine o yaşlarda yendim karanlıkta oynayan gölgenin 2 hafta sonra yeter artık diyerek tyataktan kalkıp yorganı açıp baktığımda bir pardesünün gölgesi olduğunu öğrendiğimde karanlıktan korkmaz oldum korkmalısınız bence çünkü korkmak insanlarlara bazı yerlerde yanlış yaptırı ama yüzleştiğinizde herşeyi daha net anlarsınız...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Karanlıkta yanlız kalmaktan korkuyorum.

bleedingah3.jpg

Ama inanıyorum ki her korku yenilebilir...

Son düzenleme:

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
gök gürültüsünden çok korkarım ama o anda sokaktaysam hele beynime bi yıldırım düşüverecek gibi gelir. demek ki ölümden korkuyormuşum

ve hata yapmaktan çok korkuyorum. hata yapa yapa yapmamayı öğreneceksin diye de kendime telkinlerde bulunuyorum ama bunu zamanla aşıyorum yavaş yavaş. tecrübe kazandıkça daha temkinli daha dikkatli oluyor insan. ama zamanla olacak inşallah... inanıyorum

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
bende tam tersi karanlığı çok severim.bi söz vardır korkularınızn üstüne gidin aslında korkmuyosunz bilinç altında onu korkuyorm die yerleştirdiniz die o hisse kapılıyosnz.tabi ölüm ayrı bi kenara bu daha çok karanlıktan korkanlar için bir söz bence:)ben böceklerden,ailemi kaybetmekten ve aldatılmaktan korkuyorm.

Irmak:)

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende yükseklik tırsaklığı var:)
ama yüksek bi binadan halatlarla rahatça atlayabilirim
yani sadece bana güven vericek biişi olması lazım örneğin korkuluksuz merdivendende inemem korkuluğu varsa hoplaya zıplaya ikişer üçer inerim
bide bnm ne yapacağım belli olmuyo kendimden korkuyorum

Harika Yıldız

🌟Usta Tasarımcı🌟
gök gürültüsünden çok korkarım ama o anda sokaktaysam hele beynime bi yıldırım düşüverecek gibi gelir. demek ki ölümden korkuyormuşum

bende gök gürültüsünden çok korkarım,köyde bir kadını yıldırım çarmıştı ve kadın öldü 2 hafta sonra doğum yapacaktı hemde kömür olmuştu, O günden sonra gök gürültü sesini duysam dışarı çıkmam ,kaç kere yenmek istedim hata balkona çıkarım ama olmuyor sesi duyduğum gibi yine içeri kaçıyorum:D demeki bazı korkuları üstüne gitmeyeceksin:Dve işin en acı yanı kimse seni anlamıyor dalga geçiyorlar çocuklar bile:sweating: allaha şükür ben dışardayken gök gürlemedi hiç yoksa durum fena olur:D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Gece lavaboya gitmekten korkardım :D

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Geçen akşam mutfaktayım, pencereye arkam dönük ellerimi yıkıyorum saatler gece yarısını geçmiş 02.30 civarı, korku filmi yeni bitmiş :eek: birden pencereden bir ses geldi, olduğum yerde zıpladım :D, dönüp arkama baktım ki pencere açıkmış ve korkmama sebep olan ses, arka binadaki bir pencerenin kapanma sesiymiş, sonra ben de kapadım pencereyi :D

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
köpeklerin yanından geçmekten korkarım. özellikle dar caddede. hayvan saldıracak olsa kaçsan kaçamazsın.:tongueout: dur desen anlamaz. :rofl:vurayım desen başedemezsin.:tongueout:

birde yol kenarında karşıya geçmek için beklerken hızla geçen kamyondan korkarım. sanki tekeri yada kasası üzerime düşecekmiş gibi. çekilirim geri.