Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

koserim film önerileri

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
buda ilki kadar iğrenç :D bu arada söylemeyi unuttum bu iki filmde SANSÜRSÜZ ve +18

43369959kq7.jpg

Yönetmen Martin Weisz
Senaryo Wes Craven, Jonathan Craven
Oyuncular Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso, Jacob Vargas, Lee Thompson Young
Filmin Türü Korku
Orijinal Adı The Hills Have Eyes 2
Yapımcı Firma 20th Century Fox
Yapım Yılı 2007
Yapım Ülkesi ABD
Orijinal Dili İngilizce
Filmin Süresi 89 dakika
Dağıtıcı Firma Özen film
Vizyon Tarihi 18.05.2007

Carter ailesi ile başlayan kabus onlarla bitmedi…

Rutin görevleri arasında NewMexico sınırındaki bilim adamlarına ekipman taşımak olan bir grup asker kampa vardıklarında herkesin ortadan kaybolduğunu fark ederler. Atomik araştırmalar yapan ekipten yalnızca yardım isteyen bir sinyal kalmıştır. Takım dağdan gelen sinyali araştırmaya karar verir. Eğer gerçekten yardıma ihtiyacı olan biri varsa belki de bu ıssız tepeler arasında yalnız calışan bilim adamlarıdır… Carter ailesinin başına gelenlerden bir haber bu ıssız ve lanetli tepelerde araştırmaya girişirler. Ve onları da diğerlerini bekleyen yamyam mutantlar beklemektedir. Bu kez kötülerin gücü çok daha fazla ve soylarını devam ettirebilmek için çok daha akılcı ve saldırganlardır.

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yasak Krallık

2348349276_91f2f09f35.jpg

Rob Minkoff’un yönettiği ve Jet Li, Jackie Chan, Michael Angarano ile Yifei Liu’nun oynadığı Yasak Krallık (The Forbidden Kingdom), 09 Mayıs 2008′de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Bu destansı aksiyon-macera masalında, Boston’lu genç delikanlı Jason Tripitikas hayatta yaşadığı en zorlu, onu eski Çin’e geri götüren, sayısız Yeşim Savaşçısı, şeytani Yeşim Savaş Lordu ve pişmanlık duymayan, vicdanı olmayan boyuneğmez Beyaz Saçlı Kadın İblis’le yüzleştiği bir yolculukla karşılaşıyor. Son olarak da, Jason bir intikam savaşçısı olan kadınla ilk aşk deneyimini yaşıyor.

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bakış Açısı

Aksiyon mu Arıyorsun İşte Aksiyon Mutlaka İzleyin
2324446527_58e128a33a.jpg

Pete Travis’in yönettiği ve Forest Whitaker, Dennis Quaid, Matthew Fox ile Sigourney Weaver’ın oynadığı Bakış Açısı (Vantage Point), 04 Nisan 2008’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarıldı.
Filmde, her biri farklı bakış açılarına sahip sekiz yabancı ABD başkanına yapılan suikast girişiminin ardındaki gerçeği bulmaya çalışıyor. Thomas Barnes ve Kent Taylor, Başkan Ashton’ı korumakla görevli gizli ajanlardır. Başkan Ashton, İspanya’ya varışından birkaç dakika sonra vurulunca, kargaşa baş gösterir ve suikastçı avı sırasında apayrı yaşamlar kesişir.

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
420837317_e049b6f35a.jpg
Antoine Fuqua’nın yönettiği ve Mark Wahlberg, Kate Mara, Danny Glover ile Rhona Mitra’nın oynadığı Tetikçi (Shooter), 11 Mayıs 2007 UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.
Eski bir keskin nişancıdan son bir görev için işine geri dönmesi istenir. Ancak bu yeni görevi sırasında ABD Başkanına yönelik bir suikast senaryosu tuzağına düştüğünü fark etmesi uzun sürmez. Öncelikle bu komplo üzerindeki karanlık perdeyi kaldırmak zorundadır. Point of Impact adlı çok satan romandan uyarlanan film 2006 yazında Pennsylvania ve Kanada’nın British Columbia eyaletinde çekildi.

Zevkle izlediğim bir filmdi..

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Aksiyon mu Arıyorsun İşte Aksiyon Mutlaka İzleyin
2324446527_58e128a33a.jpg

Pete Travis’in yönettiği ve Forest Whitaker, Dennis Quaid, Matthew Fox ile Sigourney Weaver’ın oynadığı Bakış Açısı (Vantage Point), 04 Nisan 2008’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarıldı.
Filmde, her biri farklı bakış açılarına sahip sekiz yabancı ABD başkanına yapılan suikast girişiminin ardındaki gerçeği bulmaya çalışıyor. Thomas Barnes ve Kent Taylor, Başkan Ashton’ı korumakla görevli gizli ajanlardır. Başkan Ashton, İspanya’ya varışından birkaç dakika sonra vurulunca, kargaşa baş gösterir ve suikastçı avı sırasında apayrı yaşamlar kesişir.

afiş çok iyi filmde öle

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hancock

2610797084_6cef290234.jpg

Peter Berg’in yönettiği ve Will Smith, Charlize Theron, Jason Bateman ile Valerie Azlynn’in oynadığı Hancock, 04 Temmuz 2008’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarıldı.
Hancock, aslında başkalarının ne düşündüğünü umursayan birisi değildir. Halkla İlişkiler Uzmanı Ray Embrey’in hayatını kurtardıktan sonra alaycı süper kahramanımız kendisinin de zayıf bir tarafının olabileceğini farketmeye başlar. Hancock’un bugüne kadar karşılaştığı en büyük sorun bu yönüyle yüzleşmek olacaktır. Ayrıca, bu da Ray’in karısı Mary’nin, onun işe yaramazın teki olduğu konusundaki ısrarını kırmak için bir fırsattır.

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Er Ryan ı Kurtarmak filmi ilk sinema deneyimimdi.Herkesin izlemesi gereken bir film.

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
aksiyon severim sağol paylaşımın için biraz taşıyıcı'ya benziyor sanırım ordaki tiplemeye yani eğer öyleyse mükemmel bir film olduğunu düşünüyorum :D

HITMAN zaten TAŞIYICI (jason stathom)nın rol alması beklenirken Ajan 47(Timothy Olyphant')nin rolüyle büyük hayal kırıklıgı yaşattıgı düşünülen bi filmdir...

Ama bi hayal kırıklıgı yaşanmadıgını söylemeliyim...
Filmi aşırı anlamlı bulmadım ama sürükleyici olması beni çekti....

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
İzlediğim Bir Film Arkadaşlar Aksiyon Sevenler İzlemeli...
2061989014_632076a55b_m.jpg

2061999646_d7bd723950.jpg

2061990964_1fbdb6889f.jpg

Xavier Gens’in yönettiği ve Timothy Olyphant, Dougray Scott, Olga Kurylenko ile Robert Knepper’in oynadığı Hitman, 07 Aralık 2007’de Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Dünyanın en acımasız suçluları tarafından eğitilen kahramanımız Kilise Kardeşliği tarafından yetiştirilmiştir.
Varlığı bile bu yüzden kilise tarafından günah olarak düşünülmekte fakat onun kötülerden uzak durmaya olan gayreti de bilinmektedir.
Çok zeki, karizmatik, çekici ve hakkında ensesinde kazılı olan bir barkod dışında hiç bir şey bilinmeyen bir kahraman…

Dün izledim gerçekten harika bir film olmuş.Bir sahnede HITMAN otel balkonundan atlayıp aşağıdaki bir odaya giriyor.Oda sahipleride o sırada playstaion da HITMAN oynuyor.Reklamında bu kadarı :D:D

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
hitman bende dün gece oturup sizintavsiyenizle filmi seyretmeye başladım fakat filme sadece 40 dakika dayanabildim. bana göre Timothy Olyphant bu rolün üstesinden kalkamamış. basit geldi bana.
bakış açısı ile 10 numara bir film kesinlikle seyredilmesi gerekli bir film