Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kot Galerisi İçin Gazete Reklam Çalışması

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Biraz aceleye geldi.Yorum ve eleştirileriniz doğrultusunda daha iyisinin ortaya çıkacağını düşünüyorum.

reklamkot.jpg

Benzer konular

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
emegine sağlık arkadaşım güzel sade bir çalışma olmuş ama daha önce gazeteye reklam sayfassı yaptınmı bilmiyorum ama kotun altındaki agaç dokusu biraz beni tedirgin etti çünkü bildigimiz dıgıtal baskı gibi sonuç vermiyor gazete baskısı inşallah güzel sonuç elde edilir...
tekrar emegine sağlık...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arka plandaki ahşap dokunun çözünürlüğü yüksek olduğu için sorun çıkacağını sanmıyorum.Yorum ve eleştiriniz için teşekkürler.

adasu

🌱Yeni Üye🌱
Eline sağlık güzel olmuş

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Burda ön plana çıkarılmak istenen arka plandaki tahta dokusumu kot resmimi? Haliyle kot resmi...
Peki neden kot resmini flu arka plandaki tahta dokusu net kullandınız.Daha kaliteli bir kot resmiyle çalışmanızı yaparsanız ve zemini bu kadar ön planda değilde flu şekilde girerseniz daha doğru bir etki bırakacaktır.

BlueBeach

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Aslında bu tür konulara pek yorum getirmiyorum ve getirmemeye de çalışıyorum ama bi sıkıntı var sanki. Kot zeminden yukarda duruyor gibi geldi bana havada sanki. Bunun yanında sade ve hoş bi çalışma olmuş. Eline sağlık.

xeton

🌱Yeni Üye🌱
Ben sadece arkadaki ağaç desenini görüyorum. Font seçimi bu tür işlerde sık kullanılan bir aileden olmalı bence. Ve de yazıların rengi arkadaki desenden ayrışmalı.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Burda ön plana çıkarılmak istenen arka plandaki tahta dokusumu kot resmimi? Haliyle kot resmi...
Peki neden kot resmini flu arka plandaki tahta dokusu net kullandınız.Daha kaliteli bir kot resmiyle çalışmanızı yaparsanız ve zemini bu kadar ön planda değilde flu şekilde girerseniz daha doğru bir etki bırakacaktır.

Evet kot fotoğrafında sorun vardı.Daha yüksek çözünürlüklü fotoğrafla değiştirildi.
BlueBeach;' Alıntı:
Aslında bu tür konulara pek yorum getirmiyorum ve getirmemeye de çalışıyorum ama bi sıkıntı var sanki. Kot zeminden yukarda duruyor gibi geldi bana havada sanki. Bunun yanında sade ve hoş bi çalışma olmuş. Eline sağlık.

Havada duruyor gibi olmasının sebebi gölgelendirmeden kaynaklanıyor.

xeton;' Alıntı:
Ben sadece arkadaki ağaç desenini görüyorum. Font seçimi bu tür işlerde sık kullanılan bir aileden olmalı bence. Ve de yazıların rengi arkadaki desenden ayrışmalı.

Bu font bana oldukça uygun geldi.Renk konusuna gelince;bir çok renk denedim ama en iyi beyaz renk uydu bu sebeple kullandım.

Yorum ve eleştirileriniz için teşekkür ederim.

aynur.ry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sanki çalışma haddinden fazla sade ve kot arka plandan ayrı gibi havada duruyo gibi ve kot fotosu ağaç deseninden daha bulanık tam tersi olması daha doğru olur...grafikerler brushları pek sevmezler ama ben böyle bi reklam çalışmasnda biraz brush kullanırdım açıkçası ..emeğinize sağlık..

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sanki çalışma haddinden fazla sade ve kot arka plandan ayrı gibi havada duruyo gibi ve kot fotosu ağaç deseninden daha bulanık tam tersi olması daha doğru olur...grafikerler brushları pek sevmezler ama ben böyle bi reklam çalışmasnda biraz brush kullanırdım açıkçası ..emeğinize sağlık..

Eleştirilerinizin bazılarına daha önceki yorumlara istinaden cevap vermiştim.Brush konusuna gelince bende sevmiyorum brush kullanmayı ve çok mecbur kalmadıkça da kullanmayı da düşünmüyorum.Daha çok sade çalışmaları seviyorum.
Yorumunuz için teşekkürler.

mr.grafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Burda anlatmak istenen ana fikir nedir ? ben fikir göremedim önemli olan bu kot reklam?n? ilginç yönüyle ortaya koymak bence burda fikir yok