Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kuaför firması ve eğitim merkezi için kartvizit tasarımı denemesi

graf-den

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
dnztskn.azbuz.com
Merhaba arkadaşlar,
Aşağıdaki denemelerim ilk kartvizit çalışmalarımdır. Kendimi geliştirme açısından olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum...

kurskartviziti2.jpg

kuafrkartviziti1.jpg

Benzer konular

beratbaran

🌱Yeni Üye🌱
bilgi teknolojileri sade olmuş ancak adamın zvki boyle ise bişi diyemeyiz.. ancak alttdaki alevler parça parça duruo ilk parça parlak ikinci koyu gibi o kısmı bozmuş hani diyebilsek adam alev filan istio alev efekti pek olmamış bunların dışında ellerine sağlık güzel çalışmalar...

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
üstteki tasarım sade ve sık olmuş ama alttaki çalışma pek hoş olmamış üzerinde çalışılkabilir alttaki saç görselini kaldırman gerekdiğini düşünüyorum bir bayan resmi bulmalısın düz saçlı makyajlı bakımlı onu kartvizitte kullana bilirsin penbe tonları veya kırmızı tonları kullanmandan yanayım bayan kuaförleri genelde o renkleri beğenirler diye düşünüyorum emegine sağlık arkadaşım basarılar diliyorum :)

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
her ikiside amaca uygun çalışmalar eline sağlık.ancak bayan kuaförü için olan kartvizite biraz daha çalış

The Dude

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bayan kuaförü pek iyi değil.İlk resim sade,şık,hoş bir tasarım olmuş :)

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
bilgi teknolojileri sade olmuş ancak adamın zvki boyle ise bişi diyemeyiz.. ancak alttdaki alevler parça parça duruo ilk parça parlak ikinci koyu gibi o kısmı bozmuş hani diyebilsek adam alev filan istio alev efekti pek olmamış bunların dışında ellerine sağlık güzel çalışmalar...

Alevlermi efektmi? ben çalışmada alev felan göremedim .Onlar saç olmasın :giggle:

Birinci çalışma çok sade olmuş.
İkinci çalışmada ise pek bir emek yok gibi saç yerine bayan figürü güzel olabilir diye düşünüyorum .Ayrıca logoda okadar büyükki.Biraz daha logoyu küçültebilirsiniz.

graf-den

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
dnztskn.azbuz.com
eleştirileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar...önerilerinizi dikkate alıp 2. çalışmamın üzerinde durucam...