Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

küçücük bi grafikcinin çalışmaları :D

deniz_nur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
6273.jpg

6310.jpg

6412.jpg

6344.jpg

nasıl olduğuyla ilgili bana yorum yazarsanız sevinirim

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Photoshop derslerini derleyip,bazılarını değiştirip sunmuşsun.Umarım yanlış anlamazsın kolay gelsin... :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Derslerden enstantaneler bile olsa bu şekilde çalışmalar yapmanız çok güzel... Ellerinize sağlık...

deniz_nur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim o dersleri yapıyorum zaten ama onları beceremeyen arkadaşlarımda far yinede saolun :)

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yanlış anlamanızı istemem bende bu derslerden başladım. :)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑

deniz_nur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yok yanlış anlamadım ben söylerim okuyarak yapıyorum ben. Buna okulda öğrenmeden önce yapmaya başladım ve o dersler sayesinde arkadaşlarımdan bi adım öndeyim hocanın gözünde :) buda tabiki bi avantaj oluyo

deniz_nur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hepimiz bu dersleren başladık

Deniz _ Nur, bence derlere yaptığınız uygulamalar ders verdiği konu alta eklersiniz daha iyi olacak bence... sanki ödev yapmış diyelim. öyle değil mi?

ama ben bu dersleri sadece bu siteden yapmadım o yüzden diğer adresleride vermek istemem ve ben bunların hepsinin sayfalarını bilmiyorum çünkü çok önceden kopyalamıştım yapma fırsatım olmamıştı :( yani altına link i atmak gibi bi şansım yok

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
yok yanlış anlamadım ben söylerim okuyarak yapıyorum ben. Buna okulda öğrenmeden önce yapmaya başladım ve o dersler sayesinde arkadaşlarımdan bi adım öndeyim hocanın gözünde :) buda tabiki bi avantaj oluyo

bu çok güzel... ama unutmayin lider olmak değil yaptığınız çalışmaları doğru yerde kullanmak amacı ileyapın çalımalarınız

Mehmet Utku DİLER

🌟Usta Tasarımcı🌟
ama ben bu dersleri sadece bu siteden yapmadım o yüzden diğer adresleride vermek istemem ve ben bunların hepsinin sayfalarını bilmiyorum çünkü çok önceden kopyalamıştım yapma fırsatım olmamıştı :( yani altına link i atmak gibi bi şansım yok

Sen yolunda devam et :) ben de sen gibi öğrendim hatta sen benden daha iyisin bile sayılabilir ama o dersleri kacıncı denemende tam olarak yaptın mesela ben yapamadıklarımı kasta ya soruyorum :angel:

deniz_nur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sen yolunda devam et :) ben de sen gibi öğrendim hatta sen benden daha iyisin bile sayılabilir ama o dersleri kacıncı denemende tam olarak yaptın mesela ben yapamadıklarımı kasta ya soruyorum :angel:

kafam karışık olmazsa yapmak istediğim her çalışmayı ilk denememde yaparım :)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑

Yöneticiler forumda reklam var:p

kafam karışık olmazsa yapmak istediğim her çalışmayı ilk denememde yaparım :)

ilk yaptığımız hata - acele...

derslerde verilen yazılan anlatım dikkatli okumadan resimleri bakarak yapıyoruz... sonra da resimdeki gibi olmuyor diyoruz, kapatım bırakıyoruz...

Dersler - öğrenmek, dikkatli okumak, anlamak...

devam...devam...devam... durmak yok;)

iyi çalışmalar

deniz_nur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben yapamadığımda asla bırakmam özellikle onu yapana kadar başka şeye bakmam ve okuyarak yaparım resimlere bakarım ama çoğunluk okurum çünkü artık azda olsa menüleri öğrendim

qrafiX

🏅Acemi Tasarımcı🏅
FAr nedir?
Arabar farı heraLde:p

Neyse Calısmalar hos gozukuyor..

contess

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle başarılar deniz_nur sen de bu azim olduğu sürece güzel işler çıkarabilirsin.Çalışma azmin hırsa dönüşmesin yeter ki...

Soner Akay

🌟Usta Tasarımcı🌟
dersleri anlayıp yapmakda onemli bu şekilde kendını geliştiriceginden emınım

başarılarının devamını dilerim