Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Küçük bir mutluluk ( Illustrator de el çizimi )

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
el çizmek için illustrator - photoshop
kelebek - illüstrator Tracing ettım (72 renk)
arka zemin .ai pattern kullandım

adszpq1.jpg

saygılar

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım çok güzel olmuş
elin renginde bi sorun var sanırım ve bilek kısmı biraz kalın olmuş erkek sanırım ama el kısmıda narin olmuş bu erkekmi bayan mı
emegine sağlık devamını bekliyorum arkadaşım

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
resmin anlattığı konu çok hoş tebrikler

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
kompozisyon güzel olmuş, casmin arkaşımızın dediği gibi renkler ve bilek kısmında sorun var.sanırım el, bayan eli olmalı :wink:
eline sağlık kasta095.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
güzel olmuş eline sağlık ama arkadaşlarında dediği gibi elde bir orantı sorunu var gibi. birde eldeki hatlar birazdaha vurgulanabilir koyulukları arttırarak.

savasg

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ufak hatalar var ama renk uyumu onları örtmüş,
Güzel bir Photosohp İllustrator kombinasyonu,

Arka fon hafif flu olsa belki daha güzel olur sanki, resim havası katabilir.

Elinize sağlık

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
bu çalışma illustratorda ilk çalışmam, kendim çizdiğim bir çalışma, anatomi bilgim pek yok çizim ne demek bilmiyorum. sadece o an el çizmek istedim, açtım programı ve başladım. Aslında bilek kısmına bakarsak, o bir erkek eli, ten rengi evet sorun olabilir, biraz contrast yükseltmesi gerekiyor.

teşekkür ediyorum

saygılar

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
eğer bunu direkt olarak programda çizdiysen bence büyük başarı. çizim kağıtta bir yetenek mouse ile programda çizebilmek apayrı bir yetenek. :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir çok yerde daha öncede söylediğim gibi resim tarihi boyunca el çizimi en zor yapılan çizimlerden birisidir. Sebebi de çok fazla eklem bulunmasından ötürü her pozisyonda farklı görünmesinden dolayı olsa gerek. Kasta arkadaşımızın ilk ciddi illüsrtrasyon denemesi olduğu için, ben de çok beğendim. Fakat biz beğendik diye bundan daha iyilerini yapmazlık ederse işte bu kötü. İlk olması mazeret değil fakat senin daha iyi illustrasyonlar yapabileceğin kanaatindeyim. Tebrik ederim.

Not: Bu konuda bilir kişi değilim. Lütfen yorumu mu ona göre değerlendiriniz. :)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Volkan,
''Fakat biz beğendik diye bundan daha iyilerini yapmazlık ederse işte bu kötü''

yorumlarınız en büyük destek benim için..elbette daha iyisinı yapmaya çalışacağım, araştırma, incelemek yaparak. yaptığınız yorumları dikkatime alıyorum, dediklerinize kendim için uyguluyorum. uyguladıktan sonra gerçekten çalışmalarım hoşuma gitmeye başlıyor, o zaman mutlu oluyorum. el çizdiğim zaman arkadaş desteğı olmazsa, beceremezdım. iyiki varsınız;) yoluma devam edeceğim:)