Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kuklacı ve semazen kompozisyonları..

edlesn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
photoshop CS3 te kendimle oynadığım bir çalışmam.kuklacı;) ve su brushlarıyla ve semazenin birleşimiyle oluşturduğum konpozisyon..
kuklacweb.jpg

semazenweb.jpg

Paranoia

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cehennet.eniyiforum.net
1 olmamış. resimleri büyüttüğünden olacak, kaliteleri bozulmuş.
2 güzel, hoşuma gitti :)
emeğinize sağlık, başarılar...

edlesn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
değerlendirmeniz için teşekkürler..

1 olmamış. resimleri büyüttüğünden olacak, kaliteleri bozulmuş.
2 güzel, hoşuma gitti :)
emeğinize sağlık, başarılar...

öncelikle; 1.çalışmadaki kendi resimlerim cep telefonu ile çekildiği için çözünürlük olarak düşüktür.Bu nedenden dolayı resimler bozuk görünebilir.Bu nun farkında olarak yaptım..bir anda böyle bir konu aklıma geldi ve oan uygun kareleri yakalamak için telefon vardı.bu nedenle çözünürlükte böyle zayıf oldu..;)

yorumlar önemlidir.eksileri ve artıları gösterir.zaman ayırıp baktığınız için teşekkürler...

Paranoia

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cehennet.eniyiforum.net
öncelikle; 1.çalışmadaki kendi resimlerim cep telefonu ile çekildiği için çözünürlük olarak düşüktür.Bu nedenden dolayı resimler bozuk görünebilir.Bu nun farkında olarak yaptım..bir anda böyle bir konu aklıma geldi ve oan uygun kareleri yakalamak için telefon vardı.bu nedenle çözünürlükte böyle zayıf oldu..;)

yorumlar önemlidir.eksileri ve artıları gösterir.zaman ayırıp baktığınız için teşekkürler...

Önemli değil, tema olarak güzel bir resim, kaliteli bir kamerayla çok daha iyi bir iş çıkar :angel:

edlesn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler..

Önemli değil, tema olarak güzel bir resim, kaliteli bir kamerayla çok daha iyi bir iş çıkar :angel:

..aynen katılıyorum.o anda o mevcuttu yoksa yüksek çözünürlükte resimler ile çalışmaya dikkat ediyorum..