Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Küp şeker kutusu

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Öncelikle baştan söylememde fayda var, yabancı bir tasarımdan birazcık esinlendim...
Sade ve farklı bir tasarım olsun, rafta diğerlerinden ayrılsın istedim ve müşteriden önce de sizin fikirlerinizi almak istedim.

kutu3d1ob2.jpg

kutu3d2uc0.jpg

Benzer konular

asıl aslı

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ne kadar esinlendiğini bilmiyorum ama bu haliyle çok ŞEKER :D

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
al benisi olan bir çalışma... emeğine sağlık.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence üstte kullandıgınız beyaz ve pembe karışımı hoş olmuş ama onu bir şekilde yanlarada yansıtmalısnıız nedenine gelince rafta üstüste duracaktır ve en ustu rafın sonuna gelirse sadece müşteri sagını yada solunu görecektir dolayısı ile sadece yanlarından bakarsak işe üsttarafı gibi çekici udrmuyor yanlarada pembeye bişeyler katmalısınız bence...

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
bence üstte kullandıgınız beyaz ve pembe karışımı hoş olmuş ama onu bir şekilde yanlarada yansıtmalısnıız nedenine gelince rafta üstüste duracaktır ve en ustu rafın sonuna gelirse sadece müşteri sagını yada solunu görecektir dolayısı ile sadece yanlarından bakarsak işe üsttarafı gibi çekici udrmuyor yanlarada pembeye bişeyler katmalısınız bence...

Bunu düşündüm, hatta uyguladımda, ama nedense bu daha çok hoşuma gitti, birde şu var;
Şeker kutuları içlerinden şeker tozlarının alt raflara dökülme ihtimali sebebiyle genellikle rafların altlarda kendilerine yer buluyor. % 90 böyle. Ve müşteriler tepeden bakıyor şeker kutularına. En azından benim gezdiğim çoğu markette gözlemim bu. Bu durum bahsettiğin dezavantajı biraz kaldırıyor zannımca. Yinede önerin için sağol.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende hep boyun hizasında yerlerden aldıgım için şekerleri oyuzdne öle dedim :)
ne ise güzel çalışma yinede
kolay gelsin başarılarının devamını dilerim

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:emo1:Güzel çalışma ellerine sağlık

alptekin82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben kutudan daha once logoya takildim, Amblem "o" harfi seklinde kullanilmis ama bu seferde "smanli" diye okunuyor. Cok ciddi bir sorun. Eger logo senin tasariminsa duzeltmeni oneririm. Yok kurum logosu ise uyarmalisin. İyi calismalar...

korayuc

🌱Yeni Üye🌱
şeker pembe, ya da çingene pembesi..
küp şeker kutularında pek aşına olmadığımız bir renk aslında. cesaretiniz için sizi de, ilgili firmayı da tebrik ederim.

şekerin markası gibi tasarımı da oryantalist olmuş. ancak "ben küp şeker kutusuyum" demiyor mu bu kutu. bir çay ya da şeker imajı ile desteklenebilirdi.. başarılarınızın devamını dilerim.

bu arada, foruma yeni üye oldum. ve ben de Ankara'da bir küp şeker firmasında çalışıyorum. farklı bir markanın ambalaj tasarımını burada görmek şaşırttı beni doğrusu... herkese iyi çalışmalar diliyorum...

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
şeker pembe, ya da çingene pembesi..
küp şeker kutularında pek aşına olmadığımız bir renk aslında. cesaretiniz için sizi de, ilgili firmayı da tebrik ederim.

şekerin markası gibi tasarımı da oryantalist olmuş. ancak "ben küp şeker kutusuyum" demiyor mu bu kutu. bir çay ya da şeker imajı ile desteklenebilirdi.. başarılarınızın devamını dilerim.

bu arada, foruma yeni üye oldum. ve ben de Ankara'da bir küp şeker firmasında çalışıyorum. farklı bir markanın ambalaj tasarımını burada görmek şaşırttı beni doğrusu... herkese iyi çalışmalar diliyorum...

Öncelikle logo benim tasarımım değil, firmanın eskiden beri kullandığı ve beğendiği bir logo, kullanımınıda müşteri böyle istiyor, müdehale şansım yok.

Renklere gelince artık eskisi gibi soğuk renklerin yerini küp şeker kutularında da pembe, fıstık yeşili, portakal rengi gibi göz alıcı renkler görülmeye başlandı, hatta müşterimin birisi bana aynen şunu söyledi;
- Abi öyle bir tasarım yapki artık şu kutular marketlerin en alt raflarından kurtulsun, müşteri alırken değil, görevli rafa dizerken bile keyif alsın..."
Hal böyle oluncada biraz alışılagelmiş kalıpların dışına çıkmak gerekiyor bence...

Çalıştığın firmayı sorsam belki reklam olacak, kim bilir belki sizin kutularıda biz basıyoruz...

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence tek kelimeyle harika çok beğendim arkadaşım
elşlerine emeğine sağlık

sh3yth4n

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pembe bir zemin uzerine kırmızı SMANLI :) yazısı biraz boguk duruyo pembenin rengini biraz daha acarsan yazı daha carpıcı okunur bence. çalışma güzel olmus eline saglik.
henuz faaliyete gecmeyen 2 tane şeker kutusu çalışmam var sen fıstık yesili falan diyince aklıma geldi ekleyim belki sanada bir fikir verir :)

korayuc

🌱Yeni Üye🌱
Çalıştığın firmayı sorsam belki reklam olacak, kim bilir belki sizin kutularıda biz basıyoruz...

evet reklam yapmayalım, daha sitede çiçeği burnunda bir üyeyim çünkü. ben sizin hangi firmadan olduğunuzu tahmin ediyorum ama. sefa beye selam söyleyin!:smile:

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
piyasadaki küp sekerlerinden cok farklı olduğu kesin çok güzel calışma eline sağlık ozellikle renklere bayıldım:)

sEfiMLiShEy

🌱Yeni Üye🌱
çoq hoş zarif bir çalışma :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
qüzel çalışma eline sağlık, her grafiker bi yerden esinlenir :)
ama burda logonun 2 kere kullanılması bana fazlalık qibi geldi.. "O" harfi olarak wurgulaman ve üstünde logo olarak kullanman yerine "O" harfi olan logoyu biraz daha büyütüp "smanlı" hecesini aynı şekilde ortalaıp kenarında braksan nası olurdu bi bak derim öneri öneridir...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güsel we değişik bir çalışma olmuş emeğine sağlık.

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam tebrik ederim sadece osmanlının o sunu normal yapmanı öneririm tekrara gerek yok onun dışında bende refta görsem direk bunu alırdım(tabi fiyatınada bakardım:)) ) emeğine sağlık kolay gelsin

duman41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
rengi bana göre tam pek şekeri yansıtmıyor..meesela yesilde kullanabilirsin pancardan yola cıkarak...neyse genede güsel olmuş! emeğine saglık:dance::dance: