Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

küresel ısınmaya karşı bir afiş de benden

ozlem_acikgoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
umarım içimdeki duyguyu dökebilmişimdir...

lleme.jpg

Benzer konular

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. si görsel çok küçük olduğu için çalıntı hissine kapıldım
2. si de Fontlarda sorun var. Okunmuyorlar.

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazılar hariç güzl bir çalışma ama bu tür çalışmaları hep aynı şekilde dünya kullanarak anlatmak klasikmi oldu ne daaha yaratıcı olunabilir beni etkilemeyen bir afiş çünkü bunun çook daha iyilerini gördüm küresel ısınma ve eriyen dünya vs.vs

ozlem_acikgoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gul_love hayatta yapacağım en son şey çalıntı bir çalışmayı yayınlamaktır. öyle bir hisse kapılmanıza üzüldüm.ben kendi çapımda içimdeki duyguyu dökmeye çalıştım.

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
gul_love hayatta yapacağım en son şey çalıntı bir çalışmayı yayınlamaktır. öyle bir hisse kapılmanıza üzüldüm.ben kendi çapımda içimdeki duyguyu dökmeye çalıştım.

Sizi tanımadığım için böyle bir hisse kapılmam normal diye düşünüyorum. Sizin çalışmanız ise ne mutlu ki bizimle paylaşıp yorum yapmamızı istemişsiniz.

Fontlardaki sorundan bahsetmiştim. Üzerinde çalışıp tekrar ekleyebilirsiniz. Emeğinize sağlık.

ozlem_acikgoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşkkür ederim . bu çalışma bi kaç ay önce yapılmıştı. üzerine çalışıp eklerim.

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
fikir olarak güzel benim size önerim dünyaya bakınca
çöl hissini uyandıracak bir tasarım yapmanız ellerinize
sağlık fontlarla ilgli arkadaşlarda vurgu yapmışlar zaten

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
fikir olarak güzel benim size önerim dünyaya bakınca
çöl hissini uyandıracak bir tasarım yapmanız ellerinize
sağlık fontlarla ilgli arkadaşlarda vurgu yapmışlar zaten

Aslında dediğiniz şey yapılmış çalışma küçük oldguu için sanırım gözünüzen kaçmış ama dünyanın üst tarafında su yok ve hepsi aşağıda birikmiş..

Benim size tavsiyem arkadşların söylediğini fontlar dışında.. suyun rengini.. deniz rengi kadar koyu yapmanız şeklinde olucaktır.. orda bir kopukluk söz konusu.. emeğinize sağlık..

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Arka fon siyah çalışmanızı hiç göstermiyor. Bence değiştirin fontlarıda değiştirmelisiniz.
Düzelttiğinizde büyük yüklerseniz daha net yorumlar alabilirsiniz. Kolay gelsin...

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aslında dediğiniz şey yapılmış çalışma küçük oldguu için sanırım gözünüzen kaçmış ama dünyanın üst tarafında su yok ve hepsi aşağıda birikmiş..

Benim size tavsiyem arkadşların söylediğini fontlar dışında.. suyun rengini.. deniz rengi kadar koyu yapmanız şeklinde olucaktır.. orda bir kopukluk söz konusu.. emeğinize sağlık..

yorumun için teşekkür ederim ancak dünyanın üst kısmında bana göre
çöl havası yok ama bir dağ taş havası var. çöl olayı biraz daha sarımsı biraz
daha kumlu bir görüntü olur diye bekliyor insan

ozlem_acikgoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅

kedy benim için yorumun önemli.gerçekten çok güzel yerlere temas ediyorsun ve hataları çok objektif yorumluyorsun. teşekkür ederim.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ortada çok büyük bir tezat yok mu? görsellik ve slogan.

ozlem_acikgoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne yönden tezatlık var sizce irm art..suyun azalması çöllüğe bi işaret değilmi?

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sloganınızla görseliniz.
Damlaya damlaya çöl olur evet doğru dikkatli olmamız lazım ama bu aradaki küçük fark ciddi olduğu için ve sizde çalışmanızda suların birikiminden göl yaptığınız için bunu çölle bağdaştırmak bizim bakış açımızdan farklı bir kişinin bakması arasında fark olacağından zorluk olur.

ozlem_acikgoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet bu açıdan bakmamıştım. ben dünyadan suyun boşa gittiğini ima etmeye çalıştım. ama dediğiniz gibide düşünülebilir..yorum için teşekkür ederim

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bizlerin bakış açısı diğer insanlara nazaran farklı olduğu için birşey tasarlarken yapmamız gerektiği ama karşımızdakininde algılamasını düşünerek hareket etmeliyiz. Anlatabilmiş olmama sevindim. Gün içerisinde ifade zorluğu çekiyordum bunun adına teşekkür ederim.
emeğinize sağlık