Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kürk karşıtı sosyal afiş (onlarında canı var)

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bir hayvansever olarak kürkü için öldürülen hayvanların hissettiklerini dile getirmeye çalıştım.

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
konu ilgili çok haklısınız...ama yazı ''anneciğim''...diye reimdeki hayvana yakışmadı...çünkü ifade üzüntü değil saldırı bir ifade var... kırmızı yazı fontu daha belergin olmalı daha kalın...fikir iyi ama bu konu ilgili daha çalışmalısınız....

saygılar iyi çalışmalar

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
konu ilgili çok haklısınız...ama yazı ''anneciğim''...diye reimdeki hayvana yakışmadı...çünkü ifade üzüntü değil saldırı bir ifade var... kırmızı yazı fontu daha belergin olmalı daha kalın...fikir iyi ama bu konu ilgili daha çalışmalısınız....

saygılar iyi çalışmalar

evet haklısınız saldırı ifadesi olan bir hayvanı özellikle seçtim. çünkü ayılarla şaka olmaz. oraya sevimli bir ayı koysaydım insanlar ayıları yanlış tanıyıp ormanda sevmeye kalkabilir ve kendilerini öldürtebilirlerdi. abd'de bu yüzden birçok insan ölüyor.

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
eger resmi illaki vurgulamak istiyorsan bence slogani degistir

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu resmi ben secmedigim icin sloganida ben yazamam.Her resme bir bakista slogan yazacak kabiliyetim yok. Ancak ve ancak kendi sectigim hosuma giden bir resme slogan yazilabilir. Yada konuyu belirler ona gore resim bulurum. Veya slogani dusunur ona gore resim arardim

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
grafik açısından basit olmuş gibi geldi...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben pek afişe benzetemedim ayrıca resimle balon ve slogandaki yazı uymamış daha çok karikatürü anımsattı bana:angel: yinede emeğin için teşekkürler.

salihduman

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar ;

Slogan, tema vs. güzel de başka bir hayvan seçseydin keşke ayı hiç korkmuş gibi görünmüyor, aksine o karşısındakini korkutmak için çalışıyormuş gibi duruyor.

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Anneciğim Yerine Anneeee Yazılmış Olsaydı Afişin Geneliyle Beraber Daha da Komik Olabilirdi.. Konu Ciddi İşleniyorsa Şayet Bastan Baska Bişey Çalışmalısın.. Çizersen Daha Uğraşılmış Daha Çarpıcı Daha Özverili Çalışıldığı Belli Olur Kötü de Çizilse Mesaj Gider..
Kırmızı Renk de Olmamış Ayrıca Kürk Kahverengi Çünkü..
Sil Bastan...

ARTist

🌱Yeni Üye🌱
Anladığım kadarıyla küresel ısınma konusunda yapılan afişlerdeki kutup ayısının bir parça buzun üstünde kalması gibi tek karelik çarpıcı bi görüntü elde etmek istedin.. Yerinde olsam saldırmak üzere olan bir ayının resmi yerine insanlar tarafından etkisiz hale getirilmiş herhangi bir kürklü hayvan resmi kullanırdım..