Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kurs Afişi

ressart

🌱Yeni Üye🌱
kursafi351i3.jpg

Benzer konular

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
kursafi351i3copy.jpg

Çalışamanızda ilk önce işaretlediğim konulara değinmek istiyorum. Karakalem çalışmasının yanında işaretlediğim bu figür nedir? Kullanım amacını anlamış değilim. Ayrıca başlık yazısını cetvelleyerek kullanmak istemişsiniz fakat hizalı olmamış. Bu bölümüde işaretledim. Bence sanat eğitimi veren bir kurumun afişi biraz daha sanat içerikli olabilirdi. Saygılar...

Son düzenleme:

serious_angel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afişte fazla pek emek göremiorum ama genede güzel uyumlu

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Renkler uyumlu olmuş eline sağlık güzel çalışma

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Bende fazla emek göremedim ama desen çizimide bana ait dersen ok diyeceğim :)

ayrıca Resim kursu almak istermisiniz ' cümlesinde RESİM KURSU ve İSTER MİSİNİZ ? yazıları aynı durumda toplanmak istenmiş bu tarz vurgulamalar çalışmanın ilk bakışta dikkat çekmesi ve cümle içinde farklı bir cümle anlamı oluşturmak için kullanılır ama ben topladıgımda RESİM KURSU İSTER MİSİNİZ? yazısını vurgu yapılacak kadar ilginç bulamadım daha açıkçası vurgu yapılmak istenen kelimelerin yazdıgınız cümlenin tamamından pek bir farkı yokki vurgu ihtiyacı olsun ...

Örnek vermek istiyorum bu konuda :

TÜRKİYE KİTAP OKUYOR mu?

Örneğin bu cümle kendi içinde farklı bir anlam içermektedir ve bir afiş çalışmasında geçmektedir+oldukçada ilgi çekicidir....

Başarılar...:wink:

ressart

🌱Yeni Üye🌱
Yorumlarınız için teşekkürler.

Prenses Keriman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
karakalem çalışmasıyla bir bütünlük içinde göremiyorum. Kısa sürede yapılmış bir çalışma. Emeğine sağlık.

cannurbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cannurdaskiran.com
o mavi ile yuvarlak filan yapılmış kanımca o olmasaymış daha güzel olurmuş tabi bu benim fikrim, emeğine sağlık, iyi günler kolay gelsin.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
o mavi ile yuvarlak filan yapılmış kanımca o olmasaymış daha güzel olurmuş tabi bu benim fikrim, emeğine sağlık, iyi günler kolay gelsin.

Haydaaa :S arkadaşım birinci mesaja bakarmısın.. Lütfen o gördüğün mavi çizgilier başka bir arkadaşın yorum için işaretlemesi çalışmayla alakası yok :rofl: