Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kurtlar imparatorluğu kitap kapağı

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
39919375.jpg

Benzer konular

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Benim baya beğendiğim bi çalışmam, ama kimse beğenmedi galiba

KaleminELiFHali

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kaleminelifhali.com
Croos ları atmışsınız, farkındasınızdır sizde.. Arka sayfada kurt' un gözünün yarısından itibaren kesim payı.. Birde vatandaşı sağdan soldan çekmişsiniz.. :) Yassı duruyor garibim.. Yazı karakterlerin de türkçe karakter sıkıntısı var.. Fligran olarak attığınız elemanda belli olmuyor gibi..

Ama sıkıntı yok, yine de emek vermişsiniz.. Emeğe saygı.. <3 :)

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Croos ları atmışsınız, farkındasınızdır sizde.. Arka sayfada kurt' un gözünün yarısından itibaren kesim payı.. Birde vatandaşı sağdan soldan çekmişsiniz.. :) Yassı duruyor garibim.. Yazı karakterlerin de türkçe karakter sıkıntısı var.. Fligran olarak attığınız elemanda belli olmuyor gibi..

Ama sıkıntı yok, yine de emek vermişsiniz.. Emeğe saygı.. <3 :)

Krosları atmışınız derken atmasamıydım? kurt fon olduğu için gözünün yarısının kesilmesin problem yok, arkadaki elemanıda fazla belli olmasın diye opasitesini düşürdüm, zaten belli olursa kurt adam gibi komik bişey çıkar ortaya:rofl: size katılabileceğim tek nokta belirgin olan fotoğrafın sağdan soldan çekiştirilip çekiştirilmediği, çok fazla bi bozukluk görünmüyor sanki,ama öyle bihata yaptığımı sanmıyorum, arka kapaktaki yazılar ,orda bişey yazması gerektiği için yazdım, keşke tasarım fikiri hakkındaki düşüncelerinizide yazsaydınız sonuçta deneme çalışması olduğu için tasarımı ön planda da tutup arka kapaktaki yazıdaki ayrıntıya girmemişim.ilk yaptığım çalışmalarımdandı bu.
Teşekkürler yorumunuz için

bomfunk_ten

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk olmasına rağmen güzel emeğinize sağlık

mehmet_dogan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arka kapakta türkçe karakter sorunları var
Basılmamıştır inşallah