Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kuru temizleme icin yaptığım logo

bluecrab

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tunallogoae5.jpg

Benzer konular

bluecrab

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınızı bekliyorum...

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel bir deneme .yalnız renk olmamış.daha canlı rekler kullanırsan daha güzel duracağına eminim..

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
bencede font rengi canlı olmalı vede 3 boyutttan vazgeç gölgelendirme yapabilirsin daha güzel görünür

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
n nin bacağını uzatmak gereksiz olmuş bence iki isimi ayırmak için yapmışsın ama ii durmamış ismin rengi de değiştir bence mavi daha ii olur gibi:)
eline sağlık...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bana kalırsa baştan çalışman daha iyi olur.. 3d efekt yerine regular takılsan daha iyi olur..

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel çalışma olmuş..Fakat bazı arkadaşların da söylediği gibi kahverengi olarak renk gitmemiş...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
walla bende açmadı desem?

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence cok daha ii mavi renk cokk ii olmuş daha cok dikkat cekiyo emin ol ama cok dağıtmamak lazım derli toplu olsun halı yıkama kuru temizlemyi tunalının altına al bence eline sağlık:)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
solda bulunan aparatları tunalının t' siyle bir bütün olarak kullanabilirsin..yani direk t nin içinden çıkan farklı renkler gibi..bu konuda sanırım degrade kullanman en mantıklısı olur...
tabi bence

87312403mc9.jpg

ozgunluk81

🌱Yeni Üye🌱
tek boyut yapsaydın bu kadar tepki almazdın. Halı yıkama ve kuru temizleme işinide aynı yerin yaptığınıda ilkkez şahit oldum ayrıca. ceket palto ve halımı temizliyorlar? Çok entrasan.. Eğer şirket bu iki işi aynı mekanda yapmıyorsaki yapabileceğini sanmıyorum, en azından bir bölmesi ayırırcı durumu birşeylerin ayrılması gerekiyor.. Bana kalırsa iki logo çalış ama öyleki birbirine çok yakın olsun. Sadece alttaki yazını değiştirirsin ve belki üç adeti geçmemek kaydı il köpök balonu yapabilirsin.. Çalışmanı merak edyorum nasıl geliştireceksin.. Bizimle paylaşmanı dilerim. İyi çalışmalar.