Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kurumsal Kimlik Standartları...

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok güzel bir paylaşım...teşekkürler...

evren

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok yaralı bir paylaşım oldu,sağ ol

rifatxx

🌱Yeni Üye🌱
ya biliyorum sanki kusur arıyo gibi oldu ama..ilk başta logo amblemsiz kullanılmaz demiş ve fakat kartvizitin arkasında öle olmamış sanırım :)

BlackShadow

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bende bu sıralar ilk defa kurumsal kimlik yapıyordum. Çok faydalı oldu teşekkürler.

kubilayad

🌱Yeni Üye🌱
hakan kalmış bence sen yanlıs biliyorsun arkadasım orda olayı görüyorsun bu sektörde calısıyorsan corel frehand photoshop kullanıorsan vektörel hale getirmen senin bu logo ve azıyı en fazla 10 dknı alır işin basit tarafına kacma çiz hatasız çiz ama farzet font var ama nerden bileceksin belki adam fontun üzerinde oynamıssa ???bu yüzden gördüğünü çizeceksin burda yapamıyacagın hiçbirşey yok belki görseller eyvallah onda birşey demiyorum ama izledigin yol yanlıs dogrusu yukarda on numara paylasım arkadaşlar

hisar ajans

🌱Yeni Üye🌱
çok kaliteli duruyorlar paylaşım için teşekkürler

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Buna benzer bir çalışmayı Tübitak ın kurumsal çalışmasında görmüştüm ama bundan kat kat daha detaylıydı.

melisa14

🌱Yeni Üye🌱
lütfen bana photosopta resmi kesmeyi öğretin grafiker akrabalarım var ama bana bişi öğreten yok lütfennn

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
lütfen bana photosopta resmi kesmeyi öğretin grafiker akrabalarım var ama bana bişi öğreten yok lütfennn

eline satır alıyosun önce....
sonra doğru yerde konu açıp o akrabalarını kesiyosun...
böylelikle resim kesmiş oluyosuuun.

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com

Photoshop ta bir resmi kesmek için Crop Tool dan yararlanmalısınız.

1copybp7.jpg

Crop Tool u seçtikten sonra resim de neyi kesecekseniz o kısmı seçim oluşturur gibi seçin.Enter a bastığınızda sadece seçtiğiniz kısım kalacaktır.:peace1: