Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kurumsal kimlik ve web sitesi tasarımı yapacak tasarımcılar aranıyor - Türkiye Geneli

architect39

🌱Yeni Üye🌱
kurumsal kimlik ve web sitesi tasarımı yapacak tasarımcılar aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: merhaba arkadaşlar 35 yıldır faliyet gösteren firmamızın kurumsal kimliğini yenilemek ve bir web sitesi yaptırmak istiyoruz yardımcı olabilicek arkadaşların mesajlarını bekliyorum

E-posta: selcukhanarslan@gmail.com

Telefon: 0554 756 96 74

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

pride

🌱Yeni Üye🌱
Bana geri döndü arkadaşta : ) Örnek bir 2 logo çalışması yapıp gönderdik ondan sonra daha geri dönmedi. Acil paraya ihtiyaç var diye vereceği parayıda umursamadım da arkadaşın aklındaki fiyat 500 liraymış. :) Sonra daha dönmedi. Ne diyelim....

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bana geri döndü arkadaşta : ) Örnek bir 2 logo çalışması yapıp gönderdik ondan sonra daha geri dönmedi. Acil paraya ihtiyaç var diye vereceği parayıda umursamadım da arkadaşın aklındaki fiyat 500 liraymış. :) Sonra daha dönmedi. Ne diyelim....

Sağlık olsun kelimesi en başarılı seçim olabilir.

leoner

🌱Yeni Üye🌱
Ya arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama böle ilan verip dönüş yapmıyolar,bunun güvencesini nasıl anlıcaz biz,ya tasarımlar çalınırsa,ya inlanla daalga geçiyorlarsa..işi verenler pek dönüş yapmıyor gördüğüm ve attığım maillere göre..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ya arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama böle ilan verip dönüş yapmıyolar,bunun güvencesini nasıl anlıcaz biz,ya tasarımlar çalınırsa,ya inlanla daalga geçiyorlarsa..işi verenler pek dönüş yapmıyor gördüğüm ve attığım maillere göre..

Freelance çalışma prensibi edinmelisiniz. Ücret ödenir çalışma yollanır. Prototip, demo veya uygulama çalışmalarınızı düşük ebatta ve düşük çözünürlükte gönderiniz. Belirli bir ücret hesabınıza yatırılmadığı sürece tüm işler hava da askıda kalır.

skynetoktay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Freelance çalışma prensibi edinmelisiniz. Ücret ödenir çalışma yollanır. Prototip, demo veya uygulama çalışmalarınızı düşük ebatta ve düşük çözünürlükte gönderiniz. Belirli bir ücret hesabınıza yatırılmadığı sürece tüm işler hava da askıda kalır.

aynen katılıyorum, her çalışmanızı hologram yapın gönderiniz, çözünürlük düşük olsun, kendi adınızı yazınız,
bunlarıda %40 peşin alınca yaparsanız artık nereden koparsa :)