Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kutlu Doğum Afiş Çalışması

md3likan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
dlkn.bildirgec.org
Kutlu Doğum için yapmış olduğum afiş çalışması. Eksiklerimi, şurası olmamış dediğiniz her şeyi yazın.

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:

Benzer konular

sessizgemi1

🌱Yeni Üye🌱
Program içeriği kısmının renk düzenleri pek uyum sağlamamış, zemin rengi tarih yazdığın yerin zemin renginden olsa daha iyi olabilir. logo gülün yanında uygun olmamış, program içeriği iletişim büyük yazılmış bilet italik ve küçük yazılmış. iyi çalışmalar..

md3likan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
dlkn.bildirgec.org
Program içeriği kısmının renk düzenleri pek uyum sağlamamış, zemin rengi tarih yazdığın yerin zemin renginden olsa daha iyi olabilir. logo gülün yanında uygun olmamış, program içeriği iletişim büyük yazılmış bilet italik ve küçük yazılmış. iyi çalışmalar..
yorumlarınız için teşekkürler.

uykalkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
harika olmuş ellerine sağlık çok beğendim. Ama arkadaşlar çok güzel yakalamışlar sağ altta görsel bir problem var. Gülden mi logodanmı kaynaklanıyor çözemedim. Bence gülü kaldır yerine logoyu koy tamamdır bu iş geri kalan herşey çok güzel. Muhammed (S.A.V) yazısının yüzeyi gülden olmuş o çok hoşuma gitti. Ellerine sağlık.

md3likan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
dlkn.bildirgec.org
harika olmuş ellerine sağlık çok beğendim. Ama arkadaşlar çok güzel yakalamışlar sağ altta görsel bir problem var. Gülden mi logodanmı kaynaklanıyor çözemedim. Bence gülü kaldır yerine logoyu koy tamamdır bu iş geri kalan herşey çok güzel. Muhammed (S.A.V) yazısının yüzeyi gülden olmuş o çok hoşuma gitti. Ellerine sağlık.
yorumunuz için teşekkürler...

üst tarafa arka fona kırmızı gülü atsanız peygamberimizi simgeliyor
denedim ama hoşuma gitmedi. lafzın içinde daha hoş durdu.