Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kutu ambalaj tasarımı yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

junioryay

🌱Yeni Üye🌱
ARKADAŞLAR İŞ ANLAŞMASI YAPILMIŞ VE ÖDEMESİ YAPILARAK TESLİM ALINMIŞTIR. ergun erdem beyin harika tasarımları için teşekkür ederim.

Kutu ambalaj tasarımı yaptırmak istiyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Üretimini yaptığımız ürünlerin teneke kutu ambalajını yaptırmak istiyorum. İlgilenen arkadaşların pm atmasını rica ederim. Not: Sitede yaşadıklarımdan dolayı peşinat falan yok. İşi bitirir küçük örnek sunarsınız ondan sonra ödeme yapılır. Bu şartları kabul edenler pm atsın.

E-posta: bsultanb@hotmail.com

Telefon: 0505 475 94 14

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Smyrnamed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
=) "Peşinat falan yok."

O zaman; "Tasarım falan yok."

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Daha önce yaşadığınız kötü tecrübe adına üzüldüm ama bu durum size tüm tasarımcılara potansiyel sorun oluşturacak gözüyle bakma hakkını vermez.

Biz tasarımcılar da iş ahlakı "olmayan" kişilerle sorun yaşıyoruz, biz de bu olumsuz tecrübeler ışığında hareket etmeye karar versek emin olun zararlı olan sizler olursunuz.

Size tavsiyem seçim yaparken ilk kriteriniz tasarımcının talep ettiği ücret olmasın, hatta çalışmaları da. İlk kriter eğitimi ve sizinle konuşması olsun.

Kişinin, kendine ve mesleğine olan saygısını biraz hayat tecrübeniz var ise kendini ifade etme şeklinden ve size hitap şeklinden rahatça gözlemleyebilirsiniz.

Hatta mümkün ise yüz yüze görüşmek isteyin.

Ben tüm müşterime daima yüz yüze görüşmeyi teklif ederim önce; hem kendini doğru ifade etmek adına hem de bu tip kuşkuları silmek için bir kahve içmek inanın çok faydalı olmaktadır.

Freelance çalışma şeklinde "sen bi yap biz bir görelim" şeklinde bir çalışma biçimi yoktur. Dünyada karşılıklı güven esastır. Bir taraf bir tarafa muhtaç anlayışı yoktur. Değerlendirme iki taraflı yapılır, doğrusu da budur.
Yaşadığınız kötü tecrübe bu gerçeği değiştirmez ne yazık ki.

Tasarımcının emeği herşeyden önce fikridir. Siz fikri demo olarak da görseniz bunu alıp kopyalatma şansınız var. Kötü tecrübelere dayanarak "siz de bunu yaparsınız" demiyorum, ama bu belirsizliğinizi gidermek için öncelikle tasarımcının "kalitesini" önceden tespit etmeniz gerekmektedir.

Umarım kaliteli bir kişi ile çalışma şansınız olur, kolay gelsin.

yasemiii

🌱Yeni Üye🌱
Hayırlı akşmalar, ben yasemin lise son sınıf grafik tasarım öğrencisiyim, bursa da yaşıyorum ve işinizde de talibim. Corel draw, photoshop çok az da ılıstrator biliyorum. Şartlarınızı da kabul ediyorum. Bana ulaşmak isterseniz ysmnsys1698@gmail.com adresinden bana mail atmanız yeterli. Size o zaman örenk çalışmalarımı gösterebilirim.

junioryay

🌱Yeni Üye🌱
ARKADAŞLAR İŞ ANLAŞMASI YAPILMIŞ VE ÖDEMESİ YAPILARAK TESLİM ALINMIŞTIR. ergun erdem beyin harika tasarımları için teşekkür ederim.