Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lanet olsun Terör' e yine insanların canını yaktılar

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
selam arkadaşlar çok üzüldüğüm bi olayı paylaşmak istedim sabah saatlerinde bende 15-20 dakika gibi bi zaman farkıyla kurtuldum diyebilirim izmirde bomba patlattılar çok sayıda polis yaralı terörü lanetliyoruz ve bunları yapanları biran önce cezalandırılmasını diliyorum tüm izmire geçmiş olsun diyorum

Benzer konular

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Bende terörü lanetliyorum yaralılarada acil şifa diliyorum

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
selam arkadaşlar çok üzüldüğüm bi olayı paylaşmak istedim sabah saatlerinde bende 15-20 dakika gibi bi zaman farkıyla kurtuldum diyebilirim izmirde bomba patlattılar çok sayıda polis yaralı terörü lanetliyoruz ve bunları yapanları biran önce cezalandırılmasını diliyorum tüm izmire geçmiş olsun diyorum

ne yazık ki teröre hala bir çözüm bulunamadı ve masum insanların canları yanmaya devam ediyor.gerçekten çok üzüldüm.yaralıların en kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyorum.sana ve tüm İzmir'e geçmiş olsun gülşah.

mySquiTe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
geçmiş olsun Allah hepimize sabır versin.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gülşah sanada geçmiş olsun..Karabağlar tarafındaymış evet okudum bende..Allah belalarını versin artık bunların ya..Yaralılara Acil şifalar diliyorum..Artık bunların soyunu sopunu kurutmanın vakti geliyorda geçiyor ya.. :((

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim bende şu kelimeyi söylemiyim dedim ama dayanamıcam gerçekten allah belalarını versin artık

kahkaha_33

🌱Yeni Üye🌱
bende mersinde yaşıyorum. burda ki patlamayı ucuz atlattık diyebilirim.yine de bir askerimiz kafa tasında şarapnel parçası ile yaşamak zorunda kalacak.bugün ki izmirde olan patlamadan sonra da görüyoruz ki bu lanet insanlar olayın devamını getirecek.bence güvenlik denetimleri oldukça sıkı tutulmalı.Allah korusun büyük can kayıpları yaşanabilr.
OLAYLARDA YARALANAN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
vay anasını yanıbaşımızda bomba patlıyor haberini burdan alıyoruz.

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
büyük geçmiş olsun :S allah acil şifalar versin yanalılara..

bayram7007

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
allah sabır versin bizlere artık yoruldum ya hergün sabah radyoyumu açarken nerede ne oldu acaba demekten bıktım usandım dermanım kalmadı desem yeri. mersin, izmir, vs vs daha nerelerde olacak ya evimden dışarı çıktığımda önce etrafıma bakıyom paronayak oldum valla ya çevre gözleminden sonra 2 dk mesafadeki iş yerime gidiyorum. ama bana azap geliyor. burada da birşey olacakmı diye. LANET OLSUN TERÖR'E LANET OLSUN İNSAN HAYATINA KIYANLARA yada KIYMAYA ÇALIŞANLARA...

ozge.erman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gülşahcım sana, İzmir'lilere, yaralılara ve Tüm Türkiye'ye büyük geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin askerlerimize, albayımıza ve polislerimize.. Terörü lanetliyoruz... Umarım en kısa zamanda durur bu bitmek bilmeyen sinsi savaş.. Tekrardan geçmiş olsun..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Öncelikle çok gerçmiş olsun yaralanlar arasında sizde olabilrdiniz.Yaralanlarada acil şifalar diliyoruz.

lirana

🌱Yeni Üye🌱
ne olursa olsun bu olayların bizi yıldıramıycanı bilmeleri lazim. Polisimize ve askerimize acil şifalar diliyorum. Allah başımızdan eksik etmesin onları

...grafixo...

🏆Pro Tasarımcı🏆
lanetolsun törere yazık bu insanlara, yıllardır baş edilemedi bunlarla gerçektende allah belalarını versin kusura bakmayın ama insana bunu dedirtiyolar bende karabağlardayım yanı başımızda bomba patlıyo artık dışarı bile çıkamıcaz hepimize geçmiş olsun umarım ölen olmaz...orada olanların ailerine sabır ve yaralılarda biran önce iyileşir inşallah...