Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Laodikya Reklam Sayfası

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhabalar A4 bir dergide, tarihi örneklerine benzer parke vb üreten bir firma için hazırladığım bir iş.

Çalışma tamamen ps CS3 de yapıldı her ne kadar ps'de iş yapmayı sevmesem hele hele yazı yazmaya çok karşı olsamda ivedilik ve işyerindeki alışkanlıklar yüzünden bu çalışmayı öyle hazırladım. Ama fotoğrafların yoğunluğu ve üstlerinde perspektif, ışık younları olmasından dolayı bu durum işimede geldi.
Kolay gelsin.

laodikyaok8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
Perspektif hoşuma gitti,güzel olmuş,ellerine sağlık. Ama bişey var logo "laodikeia" birde "laodikya" var. firma ismi farklı farklımı? çokta önemli değil ama? Tasarım hoş olmuş

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Evet bende isim ve şekil farklılığını firmaya sordum işte orjinal ismin okunamaması yüzünden böyle bi yönteme başvurduklarını söylediler. Bende iyi dedim napıyım:)

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
:) müşteri ne derse o da oluyor işte. Ama bence tek isimde karar vermeliler. Kolay gelsin.

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Evet öyle oluyor Mermaid naparsın. Burası küçük bir şehir olduğundan Ankaradaki gibi müşterilerin üzerine gidemiyorum. Orada reklam müdürleriyle haşır neşir olurken burada bizzat patronlarla konuşuyoruz:)

Eee bu kadar kalabalık, çok yazı ve resim olan çalışmada ben böyle bi yöntem izledim. Şöyle olabilirdi diyen yok mu?

nesquik

🌱Yeni Üye🌱
selamlar. sizinle iş hakkında telefonla görüsebilirmiyiz. lütfen ulaşabileceğim numaranızı yazar mısınız