Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

lazer 3d yaparmı

Grafik Canavarı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.niziphalkinsesi.com
arkadaşalr merhaba firmamıızn ihtiyacı üzerine lazer kesim makinası almayı düşünüyoruz lakin gravür makinası yani 3d kesici lazer makinasının işlevini görürmü her iki makinanın farkı üstünlüğü nedir lazer kesiciler 2d ve 3d yaparlarmı örnek heykelcik yaparmı veya rozet yaparmı
iki makinayıda ayrı ayrımı almamızmı gerkiyor

ilg. tşk. eder

Benzer konular

Laser

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşım ne tür bir işle meşgul olduğunuzu bilmiyorum ama yardımcı olmaya çalışayım

1. sorunun cevabı 3d laser makinaları kesim yapmaz
2. sorunun cevabı kesim yapabilen laser makinaları da 3d çalışamaz
3. kesim yapabilen laser makinaları 2d modelleme yapabilir ama 3d hayır
4. heykel yapmayı düşünüyorsanız size laser makinası bence uygun olmaz.
5. size bir adres verebilirim ama burda adresi direk yazmak reklam yapıyor olarak algılanabilileceği için özelden ulaşırsanız söleyeyim

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet bende katılıyorum benim çalıştığım şirkettede var laser kesim makinası hatta Türkiye distribütörüyüz ama eğitimler sırasındada hiç duymadım 3d kesim yapabildiğini...

Gravür makinası hakkında bilgim yok yalnız laserle granit,mermer,cam gibi materyallerin üzerine çok hoş baskılar yapabiliyorsunuz üstelik garantiside var.

Laser

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sevtap Hanım hangi markanın distribütörüsünüz

auctor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sadece pantograf lazerleri üç boyutlu çalışabilir ama bir pleksi küpün içine üç boyutlu bir yüz çıkarır , diğer co2 lazerleri sadece keser yada çizer.

Asaf Sirin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Lazer 3d calisabiliyor .her makina calismayabilir. lazer ve hareket kontrol uniteleri bunu ama desteklemeleri lazim. Fakat ne kadar derine calisabilir diye bir soru var - isik kalinnigi fokus noktadan uzaklasinca degismeye ugruyor.