Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

lazer almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
arkadaşlar daha çok hediyelik eşya yapımında kullanmak için lazer almak istiyorum. önereceğiniz lazer tipi varmı?

Benzer konular

enisgol

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.goldeli.com
merhaba,benim Amerikan Epilog 90X60 ebadında 35 watt lazer kesim makinam var,satıyorum.İlgilenirseniz *** adresinden ulaşabilirsiniz.

hondatt1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba bende 120 watt gücünde 120*80 ebadında lazer makinam var 2 aylıktır toplam 200 saat belki çalışmıştır ilgilenirseniz görüşelim

davutccc

🌱Yeni Üye🌱
gıotto baxıs 3a bence en iyisi 100 walt geniş çalışma alanı ve %100 kalite

bakihasan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba bende 60x90 ebadında 80 vatlık makina var 7 aydır bende.temiz garantisi hala devam ediyor.ihtiyacın olmaz gerçi ama yinede var.bakihasan@hotmail.com ismim hasan

tufanuluu

🌱Yeni Üye🌱
bence sıfır makine al , biz aldık 8 aydır kullanıyoruz serasmac marka hong kong meşei li çok memnunuz . daha bizi yarı yolda bırakmadı, amerikan alacaktık son anda buna karar verdik, hemde piyasada en ucuzdu. demekki ucuz her zaman kötü olmuyormuş ..
size 120x90 - 100W yeterli olur , bizimkinin aynı yani

Savaş KÖSE

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.yueminglazer.com
iki adet sıfır kalitede ikinci el lazer makinası var yueming marka 600mmx400mm
**** burdan irtibata geçebilirsiniz... makinalar İstanbul da görebilirsiniz.

typhoon60

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, çin malı olanlar dışında lazer kesim makinası önerisi olan varmı?

cesar5x

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bize isteyen çok güzel bir şekilde ulaşıyor ister e-posta yoluyla ister iletişim formuyla ;)

Web sitenizde adres ve telefonlarınızın olmayışı tuhaf değil mi? Bu şekilde güven telkin etmiyor sunuz. Ulaşmak istemiyorum..

asi_tankur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tnrdizayn.com
önümüzde bazı engeller var bende biliyorum adresimizi koyup satış yapmanın çok daha etkili ve güvenilir olucanı ama biraz zaman gerekli engelleri aştığımızda siteyi dahada büyültüp bunu tek tek her kullanıcıya anlatmak zorundamıyız sizce ?

ulaşmak isteyende sağolsun ulaşmak istemeyende :)

cesar5x

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
önümüzde bazı engeller var bende biliyorum adresimizi koyup satış yapmanın çok daha etkili ve güvenilir olucanı ama biraz zaman gerekli engelleri aştığımızda siteyi dahada büyültüp bunu tek tek her kullanıcıya anlatmak zorundamıyız sizce ?

ulaşmak isteyende sağolsun ulaşmak istemeyende :)

Müşteri olacak insanlara fırçamı atıyorsunuz. Çok güvenilirsiniz tebrik ederim..

asi_tankur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tnrdizayn.com
hocam amacını söylersen direk yardımcı olmak isterim neyin peşinde olduğunu çözemdim bizim müşterilerle aramız gayet iydir karalamak isteyenler hariç

cesar5x

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben birşeyin peşinde değilim. Sadece neden adres ve telefon yok dedim sitenizde. Sizde tek tek anlatmak zorundamıyız dedin. Ben nereden bilebilirim daha önce anlattıklarınızı.

Ürünüzü kullanan bir müşterinizle görüşmek isterim.

asi_tankur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tnrdizayn.com
"Adamların sitesinde ne adresi var ne de telefonları.."

Demek bunlar dolandırıcı düzenbaz demekle eş değer bir cümle..
Biz online alış veriş yapıp insanlara bozuk kullanılmış işe yaramaz makinalar satmıyoruz.. Bize ulaşmak isteyen müşterilerimiz e-posta yoluyla ulaşır ya telefon numaralarını bırakır yada isteklerinden bahseder bizde en iyi şekilde iletişime geçeriz. Neden müşteriye fırça atalım? Bi çok müşterimiz bizden memnun ama seninle konuşmamız burda farklı bi konnumda.
sSiz ilk baştaki yaklaşımın yerine sitenizde adres ve telefon bilgileriniz yok nasıl ulaşıcaz deseydiniz gayet düzgün bir uslupta cvp alırdınız!
Ama hiçbirşey bilmeden çamur atarsanız bu şekilde cvplara maruz kalırsınız bi nevi etkiye tepki..

Olabilir nereye yakınsanız o müşterimizin firma bilgilerini göndeririz gidip makinamızıda görebiirsiniz..