Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Led tool 3 teki sorun

asongur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Led delikleri için kullandıgımız corelın makrosu led tool 3 kullananlar bilir led tabela yapımı düşündugum ıcın buna ıhtıyacım var kullanan arkadaşların yardımlarına ıhtıyacım var aşagıda resımlerde gördugunuz üzere delıklerın yerlerınde anormallık var bu sorunu nasıl düzeltebılırım.. Saygıalrımla..
Şimdiden teşekkürler

ledtoolhatasi.jpg

Benzer konular

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Birde yazıyı convert ederek dene! yine olmazsa Converlediğin yazıyı "Ctrl+Shift+Q" yap ve outline dış çizgiye değil içerde kalan line çizgisine uygula.

asongur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
denedim ama yine olmuyor sanırım yazı fontundan kaynaklanıyor ama henüz çözemedim:(

sorunu hallettım arkadaşlar hepınıze teşekkürler. bu konuda yardıma ihtıyacı olan arkadaşa yardım edebılırım. saygılar

hakank

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba...
Kardeşim bu sorunu nasıl çözdüğünü söyleyebilirmisin ?
********* bana mail atarsan çok sevinirim .Teşekkürler.

murategeberk

🌱Yeni Üye🌱
asongur Merhaba banada bu sorunun çözümünü yazarmısın :)

Son düzenleme:

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
sorunun çözümünü forum da paylaşırsanız sevinirim ...

aydin495

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar sorunun çözümünü resimli olarak formda paylaşabilirmisiniz?

Kaan Sinecikli

🏅Acemi Tasarımcı🏅
insanlardan yardım dileyen ve kimseye yardım etmeyen biri :(( üzüntü verici

Aras

🌱Yeni Üye🌱
bunca senedir şu forumdayım, bu kadar karaktersiz birisini daha görmedim.

erdoganacun

🌱Yeni Üye🌱
değerli arkadaşım bu led tool 3 sorununu çözmüşsün bizede yardımcı olursan çok sevinirim size zahmet olmazsa **** atsanız çok sevinirim

DENİZ ELEKTRONİK

ERDOĞAN

pekoled

🌱Yeni Üye🌱
Led Tool 4 'te bu sorunları daha aza indirmişler, font boyutunu değiştirerek uygun bir ölçüyü bulduğunuzda mantıklı yerleştirme yapabiliyor.. Örneğin A harfine led yerleştiriğinizde eğer uygun yerleştirme yapılmıyorsa bir miktar büyütüp denediğinizde oluyor. Tabii oturup hesap yaparsanız deneme yanılmayada gerek kalmaz.

oktayinc

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.erdemlihaber.com
slmLED tool 4 satın amllmak istiyorum ama nereden alacağımı bir türlü bulamadın yardımcı olursanız sevinirim

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
LED TOOL 4 Konusunda yardımlarınızı bekliyorum

türkiyede alabileceğiniz bir yer yok macromonster dan almanız gerekmekte çeviri için google çeviriyi kullanabilirsiniz
baştan güvenli alışveriş için paypal a üye olun

macromonstera üye olup kredi kartı ile satın alacaksınız sepetiniz bir adet ekleyin en altta solda add to cart var ona tıklayın çıkacak pencerede checkout yazan sarı butona tıklayın alışverişinizi tamamlayın daha sonra paypaldan ödeme yaparak kredi kartınız ile

ayrıca forum kuralları gereği flood yapmak yasaktır yani alt alta aynı mesajı yazmak

keskintepe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Led Tool 4 'te bu sorunları daha aza indirmişler, font boyutunu değiştirerek uygun bir ölçüyü bulduğunuzda mantıklı yerleştirme yapabiliyor.. Örneğin A harfine led yerleştiriğinizde eğer uygun yerleştirme yapılmıyorsa bir miktar büyütüp denediğinizde oluyor. Tabii oturup hesap yaparsanız deneme yanılmayada gerek kalmaz.

Arkadaşım ben daha önceden LedTool3 kullanıyordum aktivasyon kodlarım bittiği için LedTool4 satın aldım. Yalnız yüklediğim setup programında Corel'in GMS klasörüne atması gereken LedTool4_X4.gms macrosunu yükleme bittikten sonra atmıyor bu sebeple de programı calıstıramıyorum.

Bununla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

sagorpa

🌱Yeni Üye🌱
ArkadaşLar bende aynı sorunu yaşıyorum bana yardım edermisiniz harflere noktalar yamuk,saçma sapan yerleşiyor. En kısa zamanda yardımınızı bekliyorum .

Teşekkür Ederim..